"Hayatımız Proje"

  

PMP® Sinavi Hazirlik Programi Konulu Egitimi Içeren Paketler ve Kampanyalar


PM olmak isteyenlere, sınava hazırlık eğitimlerine ilişkin 3 farklı alternatif sunuyoruz.

ALTERNATİF 1)
 

Proje Yönetimi Sertifika Programı + PMP® (Project Management Professional) Sınavı Hazırlık Programı (Toplam 81 Saat) - (FIRSAT 2 PAKETİ)

“Proje Yönetimi Sertifika Programı” meslek olarak Proje Yönetimi’ni benimsemiş ve Proje Yönetimi’ni tam anlamıyla uygulamaya çalışan kişiler için önerdiğimiz bir eğitim programıdır. “PMP® Sınavına Hazırlık Programı” doğrudan sınava hazırlanmaya yönelik, örnek soruların çözüldüğü, PMBOK® Guide üzerinde önemli bölümlerin belirtildiği ve sınava hazırlanmak için bir çalışma planı oluşturulan bir programdır. 

  a-) Eğitimin Adı: Proje Yönetimi Sertifika Programı (60 Saat)

Sertifika programımızla ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Açılacak tüm eğitimlerimizin güncel tarihleri, WEB sayfamızın ( www.projeyonetimi.com ) eğitim takvimi bölümünde, düzenli olarak yayınlanmaktadır. 

 b-) Eğitimin Adı: PMP® (Project Management Professional®) Sınavı Hazırlık Programı (21 Saat)

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

 

ALTERNATİF 2)


Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları & PMP® (Project Management Professional®) Sınavı Hazırlık Programı (Toplam 35 Saat) - (FIRSAT 1 PAKETİ)

“Proje Yönetimi Sertifika Programı” için vakit ayıramayacaksanız ve yalnızca PMP® Sertifikası almaya yönelecekseniz, 14 saatlik “Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları” ve 21 saatlik “PMP® Sınavına Hazırlık Programı”nı alarak da PMI®’ın sınav için talep ettiği 35 saatlik eğitim şartını karşılayabilirsiniz. Bu iki eğitim Fırsat Paketi 1 dahilinde değerlendirilmektedir.

  a-) Eğitimin Adı: Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları (14 Saat)

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

  b-) Eğitimin Adı: PMP® (Project Management Professional®) Sınavı Hazırlık Programı (21 Saat)

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.ALTERNATİF 3)


PMP® (Project Management Professional®) Sınavı Hazırlık Programı (Toplam 21 Saat) - (KAMPANYA)

"PMP® Sınavı Hazırlık Programı"mız, 3 gün/21 saatten oluşmaktadır. Eğitim boyunca, sınava yönelik örnek sorular çözülerek, katılımcılara sınavda başarılı olmaya ilişkin püf noktaları verilir. "PMP® Sınavı Hazırlık Programı" konulu eğitime dahil olacak bir katılımcının, bu eğitimden önce en az 14 saat, Proje Yönetimi alanında PMI® bazlı bir eğitim almış olması gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.