"Hayatımız Proje"

  

PMP® Sinavi Hazirlik Programi Konulu Egitimi Içeren Paketler ve Kampanyalar


PM olmak isteyenlere, sınava hazırlık eğitimlerine ilişkin 3 farklı alternatif sunuyoruz.

ALTERNATİF 1)
 

ÜCRETSİZ PMP® KAMPANYASI: Proje Yönetimi Sertifika Programı + PMP® (Project Management Professional) Sınavı Hazırlık Programı (Toplam 81 Saat) 


“Proje Yönetimi Sertifika Programı” meslek olarak Proje Yönetimi’ni benimsemiş ve Proje Yönetimi’ni tam anlamıyla uygulamaya çalışan kişiler için önerdiğimiz bir eğitim programıdır. “PMP® Sınavına Hazırlık Programı” doğrudan sınava hazırlanmaya yönelik, örnek soruların çözüldüğü, PMBOK® Guide üzerinde önemli bölümlerin belirtildiği ve sınava hazırlanmak için bir çalışma planı oluşturulan bir programdır. 

  a-) Eğitimin Adı: Proje Yönetimi Sertifika Programı (60 Saat)

Sertifika programımızla ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Açılacak tüm eğitimlerimizin güncel tarihleri, WEB sayfamızın ( www.projeyonetimi.com ) eğitim takvimi bölümünde, düzenli olarak yayınlanmaktadır. 

 b-) Eğitimin Adı: PMP® (Project Management Professional®) Sınavı Hazırlık Programı (21 Saat)

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

 

ALTERNATİF 2)


FIRSAT 1 PAKETİ: Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları & PMP® (Project Management Professional®) Sınavı Hazırlık Programı (Toplam 35 Saat) 

“Proje Yönetimi Sertifika Programı” için vakit ayıramayacaksanız ve yalnızca PMP® Sertifikası almaya yönelecekseniz, 14 saatlik “Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları” ve 21 saatlik “PMP® Sınavına Hazırlık Programı”nı alarak da PMI®’ın sınav için talep ettiği 35 saatlik eğitim şartını karşılayabilirsiniz. Bu iki eğitim Fırsat Paketi 1 dahilinde değerlendirilmektedir.

  a-) Eğitimin Adı: Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları (14 Saat)

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

  b-) Eğitimin Adı: PMP® (Project Management Professional®) Sınavı Hazırlık Programı (21 Saat)

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.ALTERNATİF 3)


PMP® (Project Management Professional®) Sınavı Hazırlık Programı (Toplam 21 Saat) 

"PMP® Sınavı Hazırlık Programı"mız, 3 gün/21 saatten oluşmaktadır. Eğitim boyunca, sınava yönelik örnek sorular çözülerek, katılımcılara sınavda başarılı olmaya ilişkin püf noktaları verilir. "PMP® Sınavı Hazırlık Programı" konulu eğitime dahil olacak bir katılımcının, bu eğitimden önce en az 14 saat, Proje Yönetimi alanında PMI® bazlı bir eğitim almış olması gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.