"Hayatımız Proje"

  • PMI

PMP Sinavi Hazirlik Programi Konulu Egitimi Içeren Paketler ve Kampanyalar


PMP olmak isteyenlere, sınava hazırlık eğitimlerine ilişkin 3 farklı alternatif sunuyoruz.

ALTERNATİF 1)
 

Proje Yönetimi Sertifika Programı + PMP (Project Management Professional) Sınavı Hazırlık Programı (Toplam 81 Saat) - (FIRSAT 2 PAKETİ)

“Proje Yönetimi Sertifika Programı” meslek olarak Proje Yönetimi’ni benimsemiş ve Proje Yönetimi’ni tam anlamıyla uygulamaya çalışan kişiler için önerdiğimiz bir eğitim programıdır. “PMP Sınavına Hazırlık Programı” doğrudan sınava hazırlanmaya yönelik, örnek soruların çözüldüğü, PMBOK üzerinde önemli bölümlerin belirtildiği ve sınava hazırlanmak için bir çalışma planı oluşturulan bir programdır. 

  a-) Eğitimin Adı: Proje Yönetimi Sertifika Programı (60 Saat)

Sertifika programımızla ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Açılacak tüm eğitimlerimizin güncel tarihleri, WEB sayfamızın ( www.projeyonetimi.com ) eğitim takvimi bölümünde, düzenli olarak yayınlanmaktadır. 

 b-) Eğitimin Adı: PMP (Project Management Professional) Sınavı Hazırlık Programı (21 Saat)

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

 

ALTERNATİF 2)


Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları & PMP (Project Management Professional) Sınavı Hazırlık Programı (Toplam 35 Saat) - (FIRSAT 1 PAKETİ)

“Proje Yönetimi Sertifika Programı” için vakit ayıramayacaksanız ve yalnızca PMP Sertifikası almaya yönelecekseniz, 14 saatlik “Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları” ve 21 saatlik “PMP Sınavına Hazırlık Programı”nı alarak da PMI’ın sınav için talep ettiği 35 saatlik eğitim şartını karşılayabilirsiniz. Bu iki eğitim Fırsat Paketi 1 dahilinde değerlendirilmektedir.

  a-) Eğitimin Adı: Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları (14 Saat)

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

  b-) Eğitimin Adı: PMP (Project Management Professional) Sınavı Hazırlık Programı (21 Saat)

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.ALTERNATİF 3)


PMP (Project Management Professional) Sınavı Hazırlık Programı (Toplam 21 Saat) - (KAMPANYA)

"PMP Sınavı Hazırlık Programı"mız, 3 gün/21 saatten oluşmaktadır. Eğitim boyunca, sınava yönelik örnek sorular çözülerek, katılımcılara sınavda başarılı olmaya ilişkin püf noktaları verilir. "PMP Sınavı Hazırlık Programı" konulu eğitime dahil olacak bir katılımcının, bu eğitimden önce en az 14 saat, Proje Yönetimi alanında PMI bazlı bir eğitim almış olması gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

"PMP Sınavı Hazırlık Programı" Konulu Eğitimlerimiz Esnasında Verilen Dokümanlar
 

İstanbul Kurumsal Gelişim olarak 2 senedir Online Sınav Sistemi kullanmaktayız. Bu sayede eğitimlerimize katılan ve PMP sınavına hazırlanan katılımcılarımızı sürekli takip altında tutmaktayız.
 

Online Sınav Sistemimizde; PMP Sınavı Hazırlık Programı’mıza gelen her katılımcıya bir adet hesap açılır ve kendisine 2 adet 25 soruluk, 3 adet 50 soruluk, 3 adet 100 soruluk ve 1 adet 200 soruluk olmak üzere toplam 700 adet soru gönderilir. 3 günlük PMP Sınavı Hazırlık Programı esnasında da kağıt ortamında 140 adet soru katılımcılarla birlikte çözülmektedir ve böylece toplam 840 soru katılımcılarla paylaşılır.
 

700 adet soru eğitimden sonra katılımcılar tarafından istenildiği kadar çözülebilir, zaman sınırı yoktur. Her deneme sınavı uygulamasından sonra eğitmene bir rapor gelir ve katılımcının eğitimden sonra da ne kadar çalışmaya devam ettiği, ne kadar başarılı olduğu, hangi sorularda hata yaptığı izlenir. Gerekirse kendisiyle irtibat kurularak, eksik taraflar hakkında bilgi verilir. Bu sistem sayesinde; eğitim esnasındaki kontrol ve destek, eğitim sonrasında da devam ettirilir ve katılımcının en doğru zamanda sınava girmesi amaçlanır.
 

Sınav setleri gerçek PMP Sınavı gibi zaman sınırlıdır. Örneğin 100 soruluk bir sınav 120 dakikadır.
 

Katılımcılara sorular İngilizce veya Türkçe olarak gönderilebilir. Paylaştığımız sorular itina ile seçilmiş olup, soruyu çözmeye çalışan kişiye katma değer sağlayan ve güncel (PMBOK5’i referans alan) sorulardır.
 

Bu testlerin gerçek sınava ne kadar yakın olduklarını aşağıdaki linkte deneyimlerini paylaşanların ifadelerinden görebilirsiniz.
 

http://www.gokremtekir.com/index.php/category/pmp-sinav-deneyimi/

Ayrıca; örnek olması açısından aşağıdaki iki ayrı linkte Türkçe ve İngilizce Soru setleri mevcuttur. Detayları inceleyebilirsiniz.

 

25 soruluk Türkçe PMP Deneme Sınavı için: http://quiz.cosmicsoft.net/1mk7
 

For a free 25 Questions in English PMP Exam test: http://quiz.cosmicsoft.net/1rlz