"Hayatımız Proje"

  

İhsan GERÇELMAN, AFIAP, PMP

İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Gerçelman 1990 yılında tam zamanlı iş hayatına başladı.

 

1990-1996 Yıllarında IBM AS/400 Çözüm Ortağı bünyesinde çeşitli sektörler için yürütülen projelerde görev aldı ve liderlik yaptı. Bu dönemde şirket bünyesinde, müşterilerde ve IBM Türk’de çeşitli teknik ve uygulama eğitimleri verdi.

 

1996-2002 Yıllarında İktisat Bankası Bilgi Teknolojileri Bölümünde Elektronik Bankacılık, İktisat Direkt İnternet Şubesi, Telefon ve WAP Bankacılığı projelerinde proje yöneticiliği yaptı.

 

2002-2010 Yılında kendi şirketini kuran Gerçelman Türkiye’nin yalnız internet üzerinde hizmet veren ilk görsel stok ajansı projesini gerçekleştirdi. Bu dönemde Turkcell dahil çeşitli firmalara dış kaynak desteği, danışmanlık verdi ve projeler gerçekleştirdi.

 

2004-2014 Yılları arasında Hafele A.Ş.’de Bilgi Teknolojileri ve Lojistik Direktörü olarak birçok proje gerçekleştirdi. Proje Yönetim Ofisi Direktörü olarak Proje Yönetim Ofisi kuruluşu çalışmalarını yürüttü.

 

2014 Yılından beri Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları konusundaki eğitim ve danışmanlık çalışmalarını İstanbul Kurumsal Gelişim bünyesinde sürdüren Gerçelman merkezi ABD’de bulunan Project Management Institute®’un üyesi olup, bu kurumdan PMP® (Project Management Professional®) sertifikasına sahiptir.

 

2015 Yılında Sola Unitas Academi’de temel koçluk eğitimlerini tamamlayan Gerçelman Proje Yönetimi konusunda eğitim ya da danışmanlık verirken daha çok fayda yaratabilmek için bu yöndeki kişisel gelişim çalışmalarına devam etmektedir.

Geçmiş Eğitimler