"Hayatımız Proje"

ÜCRETSİZ PMP® SINAVI HAZIRLIK PROGRAMI!!!

 

Proje Yönetimi alanındaki bilgi ve deneyimlerinizi, uluslararası geçerliliği olan “PMP® (Project Management Professional®) Sertifikası” ile taçlandırmak ister misiniz?

 

Türkiye’de ilk defa İSTANBUL KURUMSAL GELİŞİM tarafından düzenlenen sertifika programımıza katılın, sizi “PMP® Sınavı”na ücretsiz hazırlayalım.

 

“PROJE YÖNETİMİ SERTİFİKA PROGRAMI”mızı alan tüm katılımcılarımıza, 3 günlük “PMP® SINAVI HAZIRLIK PROGRAMI”nı hediye ediyoruz.

 

* Ayrıca, “PROJE YÖNETİMİ SERTİFİKA PROGRAMI”mıza katılacak olan bireysel katılımcılara (herhangi bir kurumda çalışmayan kişiler ya da eğitim bedelini şirketi karşılamayanlar) ilave % 10 indirim ya da kredi kartına (World – Bonus) 6 taksit uygulanacaktır.

 

Kampanya Detayları:

a. “Ücretsiz PMP® Sınavı Hazırlık Programı” kampanyamızdan, 01 Haziran – 31 Aralık 2018 döneminde gerçekleştirilecek olan “Proje Yönetimi Sertifika Programı” konulu eğitimlerimize kesin kayıt yaptıranlar faydalanabilecektir.

 

b. “Ücretsiz PMP® Sınavı Hazırlık Programı”na katılım hakkınız, kayıt yaptırılan “Proje Yönetimi Sertifika Programı”nın tamamlanmasını müteakip 6 ay içerisinde geçerli olacaktır.

 

c. “Ücretsiz PMP® Sınavı Hazırlık Programı” kampanyamız, diğer kampanyalarla ve indirim oranları ile birleştirilemez.

 

4.500 saatlik proje deneyim koşulunu sağlamanız halinde, bizden alacağınız “Proje Yönetimi Sertifika Programı” konulu eğitim sonrasında, bu deneyim ve bilgi birikiminizi “PMP® Sertifikası” ile taçlandırmanızı öneriyoruz.

 

1) PMP® Sınavı Nedir?
 

Proje Yönetimi Profesyonellik (PMP®) Sertifika sınavı, kişilerin proje yönetimi uygulamalarıyla ilgili bilgi, beceri, araç ve teknikleri hakkında birikimlerini ölçmektedir.

Başvuru esnasında Ön-Lisans veya Lisans diplomasına sahip olmak gerekir. Başvuru taririhinden önceki son 8 sene zarfında, önlisans mezunlarının 7500 süre ile, lisans diplomasına sahip olanların ise 4500 saatlik süre ile proje görevlerine önderlik etme, yol gösterme  ve projelerde takım üyesi olarak yer alma tecrübesinin olması gerekir. Aranan bu tecrübelerle beraber en az 35 saatlik Proje Yönetimi ile ilgili eğitim almış olmak gerekir. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

 

2) “Proje Yönetimi Sertifika Programı” Konulu Eğitimimiz Hakkında

 

“Proje Yönetimi Sertifika Programı” konulu eğitimimiz, meslek olarak “Proje Yönetimi”ni benimsemiş “Proje Yöneticisi” adayları, “Proje Yöneticileri” ve “Proje Yönetimi”ni tam anlamıyla uygulamak isteyen kişiler için önerdiğimiz bir eğitim programıdır.

Proje Yönetimi metodolojisinin, PMI® yaklaşımının, bilgi alanları ve süreçlerinin detaylı olarak irdelendiği bir programdır.

Temel Proje Yönetim terminolojisi, genel kavramlar, Entegrasyon Yönetimi, Kapsam Yönetimi, Zaman Yönetimi, Maliyet Yönetimi, Kalite Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, İletişim Yönetimi, Risk Yönetimi, Tedarik Yönetimi, Paydaş Yönetimi ve Microsoft Project programın içeriğini oluşturmaktadır.

Katılımcılar bu bilgi alanlarında edindikleri becerileri projeleri başlatma, planlama, uygulama, kontrol ve kapatma süreçlerinde kullanarak, ve örnekler uygulayarak, sertifika programını tamamlayacaklardır.

“Proje Yönetimi Sertifika Programı” konulu eğitimimizin detayları için lütfen tıklayınız.

 

3) “PMP® Sınavı Hazırlık Programı” Konulu Eğitimimiz Hakkında

 

Proje Yönetimi alanında, uluslararası geçerliliği olan bir enstitünün yani PMI®’ın; düzenlediği sınavda başarılı olanlara verdiği bu ünvan ve sertifika, proje yönetimi alanında kariyer hedefinize ulaşabilmeniz adına ciddi bir farkındalık ve ayrıcalık kazandıracaktır. “PMP® Sınavı Hazırlık Programı”mız, sizi doğrudan bu sınava hazırlayacak olan, bol miktarda örnek sınav sorusunun çözüldüğü bir eğitim programıdır. Bir sınav kampı niteliğinde gerçekleştirilecek olan bu eğitimimizde size, sınava ilişkin püf noktaları verilecek olup, bir çalışma programı oluşturmanız sağlanacaktır.

“PMP® Sınavı Hazırlık Programı” konulu eğitimimizin detayları için lütfen tıklayınız.