"Hayatımız Proje"

ŞİMDİ DE BAKÜ'DEYİZ


 

İKG ŞİMDİ DE BAKÜ’DE...

 

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.
 

Farklı sektörlerde iş deneyimine sahip uzman danışman kadromuz ve 17 yıllık deneyimimizle ŞİMDİ BAKÜ’deyiz...
 

Proje Yöneticiliği, bugün tüm dünyada bir meslek olarak kabul görmektedir. Özellikle global şirketler dünyanın farklı yerlerindeki şirketlerinde aynı standartta Proje Yönetimi uygulamasına önem vermek zorunda kalmış ve Proje Yönetiminde ortak bir dil birliğinin veya metodunun ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmıştır.
 

Bu sebepledir ki; Proje yönetimi konusunda profesyonelliğin gerekliliğini anlatmak ve yaymak başlıca amaçlarından biri olan PMI® tarafından verilen ve dünyada kariyer gelişimi için kullanılan eğitimler ve sertifikalar sizi, Proje Yönetimi alanında ayrıcalıklı kılacaktır. PMI® metodolojisinin, proje yönetiminde sektör farkı gözetmemesi nedeniyle, öğreneceğiniz terminoloji ile projelerin var olduğu her sektörde başarılı olabilirsiniz.
 

4.500 saatlik proje deneyim koşulunu sağlamanız halinde; bu deneyim ve bilgilerinizi, uluslararası geçerliliği ve prestiji olan “PMP ® (Project Management Professional®) Sertifikası ile taçlandırmanızı öneriyoruz.
 

PMP® sınavına girebilmeniz için sağlamanız gereken “proje yönetimi alanında en az 35 saatlik eğitim almış olmak” koşulunu, aşağıdaki eğitimlerimizle sağlayabilir; PMP® sınvına İKG’nin 17 yıllık tecrübesi ve kanıtlanmış başarılarıyla hazırlanabilirsiniz.
 

Eğitim Tarihleri:
 

Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları

05 - 06 Haziran 2017

PMP® Sınavı Hazırlık Programı

07 - 08 - 09 Haziran 2017


Eğitmen: Gökrem TEKİR, PMP ®
 

Eğitim Saati: 09:30 – 17:30
 

Eğitim Yeri: Park Inn Hotel (Bakü)
 

Eğitim Bedeli: 1.750 AZN (Eğitim bedeline öğle yemeği ve eğitmenimizin hazırladığı özel eğitim dokümanları dahildir)
 


 

 

1) PMP® Sınavı Nedir?

 

Proje Yönetimi Profesyonellik (PMP®) Sertifika sınavı, kişilerin proje yönetimi uygulamalarıyla ilgili bilgi, beceri, araç ve teknikleri hakkında birikimlerini ölçmektedir.

 

Başvuru esnasında Ön-Lisans veya Lisans diplomasına sahip olmak gerekir. Başvuru taririhinden önceki son 8 sene zarfında, önlisans mezunlarının 7500 süre ile, lisans diplomasına sahip olanların ise 4500 saatlik süre ile proje görevlerine önderlik etme ve yol gösterme tecrübesinin olması gerekir. Aranan bu tecrübelerle beraber en az 35 saatlik Proje Yönetimi ile ilgili eğitim almış olmak gerekir. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

 

 

2) “Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları” Konulu Eğitimimiz Hakkında

 

Eğitimimiz, meslek olarak “Proje Yönetimi”ni benimsemiş “Proje Yöneticisi” adayları, “Proje Yöneticileri” ve “Proje Yönetimi”ni tam anlamıyla uygulamak isteyen kişiler için önerdiğimiz; Proje Yönetimi metodolojisinin, PMI® yaklaşımının, bilgi alanları ve süreçlerinin anlatıldığı bir eğitimdir.

 

Temel Proje Yönetim terminolojisi, genel kavramlar, Entegrasyon Yönetimi, Kapsam Yönetimi, Zaman Yönetimi, Maliyet Yönetimi, Kalite Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, İletişim Yönetimi, Risk Yönetimi, Tedarik Yönetimi ve Paydaş Yönetimi bilgi alanları, eğitimin başlıklarını oluşturmaktadır.

Katılımcılar bu bilgi alanlarında edindikleri becerileri projeleri başlatma, planlama, uygulama, kontrol ve kapatma süreçlerinde kullanarak ve örnek bir uygulama yaparak, eğitimi tamamlayacaklardır.


“Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları” konulu eğitimimizin Azerice detayları için lütfen tıklayınız.

 

3) “PMP® Sınavı Hazırlık Programı” Konulu Eğitimimiz Hakkında

 

Proje Yönetimi alanında, uluslararası geçerliliği olan bir enstitünün yani PMI®’ın; düzenlediği sınavda başarılı olanlara verdiği bu ünvan ve sertifika, proje yönetimi alanında kariyer hedefinize ulaşabilmeniz adına ciddi bir farkındalık ve ayrıcalık kazandıracaktır. “PMP® Sınavı Hazırlık Programı”mız, sizi doğrudan bu sınava hazırlayacak olan, bol miktarda örnek sınav sorusunun çözüldüğü bir eğitim programıdır. Bir sınav kampı niteliğinde gerçekleştirilecek olan bu eğitimimizde size, sınava ilişkin püf noktaları verilecek olup, bir çalışma programı oluşturmanız sağlanacaktır.

 

 

“PMP® Sınavı Hazırlık Programı” konulu eğitimimizin Azerice detayları için lütfen tıklayınız.