"Hayatımız Proje"

Bekle İZMİR, biz geliyoruz!

 

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.

Farklı sektörlerde iş deneyimine sahip uzman danışman kadromuz ve 17 yıllık deneyimimizle şimdi İZMİR’deyiz...

Proje Yöneticiliği, bugün tüm dünyada bir meslek olarak kabul görmektedir. Özellikle global şirketler dünyanın farklı yerlerindeki şirketlerinde aynı standartta Proje Yönetimi uygulamasına önem vermek zorunda kalmış ve Proje Yönetiminde ortak bir dil birliğinin veya metodunun ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmıştır.

Bu sebepledir ki; Proje yönetimi konusunda profesyonelliğin gerekliliğini anlatmak ve yaymak başlıca amaçlarından biri olan PMI® tarafından verilen ve dünyada kariyer gelişimi için kullanılan eğitimler ve sertifikalar sizi, Proje Yönetimi alanında ayrıcalıklı kılacaktır. PMI® metodolojisinin, proje yönetiminde sektör farkı gözetmemesi nedeniyle, öğreneceğiniz terminoloji ile projelerin var olduğu her sektörde başarılı olabilirsiniz.

4.500 saatlik proje deneyim koşulunu sağlamanız halinde; bu deneyim ve bilgilerinizi, uluslararası geçerliliği ve prestiji olan “PMP ® (Project Management Professional®) Sertifikası ile taçlandırmanızı öneriyoruz.

PMP® sınavına girebilmeniz için sağlamanız gereken “proje yönetimi alanında en az 35 saatlik eğitim almış olmak” koşulunu, aşağıdaki eğitimlerimizle sağlayabilir; PMP® sınvına İKG’nin 17 yıllık tecrübesi ve kanıtlanmış başarılarıyla hazırlanabilirsiniz.

Eğitim Tarihleri:

Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları

16 - 17 Eylül 2017

Proje Yönetimi Sertifika Programı (Hafta Sonu)

23 Eylül - 22 Ekim 2017

PMP® Sınavı Hazırlık Programı

03 - 04 - 05 Kasım 2017

 

Eğitmen: Burcu OĞUZ AKTÜRK, PMP ®

Eğitim Yeri: Ege Palas Business Hotel (http://www.egepalas.com.tr)