"Hayatımız Proje"

Hedefimiz, Türkiye'de 10.000 PMP®!

Kurulduğumuz ilk günden bugüne kadar geçen 20 yıllık sürede, hem PMP® sınavına ilişkin yolculuğunuzda hem de Proje Yönetimi alanındaki kariyer gelişiminizde; bu alandaki uzmanlığımızı ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşarak başarılarınıza ortak olduk. Her biri PMI® sertifikasyonuna sahip değerli eğitmen kadromuz ve sizlerin tarafımıza duyduğu güven ışığında, Türkiye’de güçlü bir marka haline geldik. Bu sorumlulukla birlikte, 2019 itibariyle kendimize iddialı bir hedef belirledik.

 

PMP® Sertifikası, projelerin ortak bir dil ile yönetilebilmesi için tüm dünyada gün geçtikçe daha çok önem kazanmaya başlamıştır. Dünya genelinde yaklaşık 850.000 PMP® bulunmaktadır. Oysa ki Türkiye’de şu an için PMP®’lerin sayısı yalnızca 2.977’dir. İKG olarak amacımız bu sayıyı 2024 yılı sonunda 10.000’e çıkarmaktır.

 

Önümüzdeki 5 yıllık süre zarfında, gerçekleştireceğimiz çalışmalar ve sizlere vereceğimiz destek ile PMP® sertifikasının dünya çapındaki önemine ilişkin Türkiye’de bir bilinç oluşturmayı hedeflemekteyiz. Amacımız, Türkiye’deki PMP® sayısını ciddi oranda arttırarak dünya ülkeleri arasındaki konumumuzu, Proje Yönetimi alanında yükseltmektir.

 

Bu hedef doğrultusunda, PMP® Sınavı’na hazırlanırken desteğe ihtiyaç duyacağınız bir çok noktada; hepsi PMP® olan eğitmen kadromuz ile yanınızda olacağız ve belirli periyotlarla ücretsiz online etkinlikler organize edeceğiz.

 

Değerli danışmanımız Gökrem TEKİR, PMP® "Google Hangouts" aracılığıyla, 28 Şubat 2019 tarihinde gerçekleştirilecek ikinci etkinlikte sizlere, “PMP® Sınavı Hazırlık Programı - Online” eğitimimizin içeriği ile ilgili detayları aktaracak. Siz de etkinliğe sorularınız ile katılabilirsiniz.

 

Katılım için aşağıdaki Whatsapp hattından Gökrem TEKİR ile iletişime geçebilirsiniz.

Gökrem TEKİR, PMP®: 0542 416 29 72

twitter.com/projeyonetimi

twitter.com/gokremtekir

 

Etkinlik Saati: 20:00 - 21:00

#TurkiyedeonbinPMP

#Turkiyede10binPMP