"Hayatımız Proje"

  

PMP® (Project Management Professional®) Sınavı Hazırlık Eğitimi (Online)

CCRS Kodu: WBPM040135

 

PMP® sınavı hazırlığı için oluşturduğumuz ve sınav için gerekli 35 saatlik ön koşulu sağlayabileceğiniz bu eğitim; değerli eğitmenimiz Sn. Gökrem TEKİR'in mentorluğunda gerçekleştirilecektir.

 

Proje Yönetiminin beş temel süreciyle ilgili konsepti ve kritik uygulama tekniklerini içeren eğitim programı, aynı zamanda Online toplantılarla eksiklere ve sorulara ilişkin eğitmenle tartışma fırsatı sunmaktadır. "Google Classroom” platformunda, eğitmen tarafından oluşturulacak bir sınıfa dahil edilen katılımcılar; bilgisayarlarından, telefonlarından veya tabletlerinden, istedikleri zaman eğitime erişim sağlayabilirler. Program dahilinde verimli bir çalışma süreci geçiren ve paylaşılan soru setlerindeki başarısı eğitmen tarafından onaylanan katılımcılara PMP® sertifikası garanti edilir.*

 

Program, 2 bölümden oluşur.

 

1.Bölüm: Bu bölüm 10 haftadan oluşan ve bu süre zarfında eğitmenin katılımcılarla anlatım videoları, dokümanlar ve testler paylaştığı bölümdür. Katılımcılar paylaşılan video ve dokümanlar ile sınav çalışmalarına başlar. Bu çalışmalar devam ederken, belirli periyotlarla, eğitmenle yapılacak online toplantılarda sorularını eğitmene iletebilir ve eksiklerini giderebilirler.

2.Bölüm: Bu bölüm, katılımcıların bireysel çalışma planını oluşturacağı bölümdür. Katılımcılar; ilk bölümde edindikleri bilgiler doğrultusunda gerekli tekrarları yapabilmek adına eğitim videolarını yeniden izleyebilir, dokümanları yeniden inceleyebilir ve sınavlara erişebilirler. Sistemdeki sınavlarda gösterdikleri başarı neticesinde ise sınav hazırlık sürecini tamamlayabilirler. Katılımcılar sistemde kaldığı sürede eğitmenle iletişime geçip kendisine soru sorabilirler.

 

Eğitim programında ikinci bölümün süresi 4 - 8 - 12 hafta olarak  değişkenlik göstermektedir. Katılımcılar, 2. bölümün süresini bireysel çalışma planlarını göz önünde bulundurarak seçmelidirler.

 

Eğitim tarihlerimiz aşağıdaki gibidir:

 

  • 11 Mart - 22 Haziran 2019 (Bireysel Çalışma Süresi: 4 Hafta)
  • 11 Mart - 20 Temmuz 2019 (Bireysel Çalışma Süresi: 8 Hafta)
  • 11 Mart - 17 Ağustos 2019 (Bireysel Çalışma Süresi: 12 Hafta)


*Not: Online eğitim programını başarıyla tamamlayıp, eğitmen onayından geçen ancak; PMP® Sınavı’nda başarılı olamayan katılımcılar, bir defaya mahsus olmak üzere aynı programın tekrarına ücretsiz katılabilirler.

Eğitimimizin detaylı içeriğini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Eğitimimiz;
 

  • PMP® sınavına girmeyi hedefleyen,
  • Sınıf eğitimlerine vakit ayıramayacak,
  • Uzun süreli online eğitim erişimi talep eden kişilerin ihtiyacına yanıt verecek niteliktedir.

 

Katılımcıların Yapması Gereken Ön Hazırlıklar

Katılımcıların bir Gmail hesabının olması, eğitime katılım için yeterlidir. Eğitim kaydı için eğitim bedeli ödemesi tamamlanmış olmalıdır.

 

Ücret bilgisi ve eğitim ile ilgili diğer konularda detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

 

Not: 2019 yılında Kurumumuzdan eğitim almış olan kişilere, özel indirim avantajları sunulacaktır.

 

Telefon: +90 216 456 60 50

Email: info@projeyonetimi.com  | egitim@projeyonetimi.com

 

#TurkiyedeonbinPMP

#Turkiyede10binPMP

Ön Kayıt FormuTeklif Al
  • * Kurumsal veya Toplu Eğitim için
SERTİFİKASYON PROGRAMLARI
11 Mart - 22 Haziran 2019
SERTİFİKASYON PROGRAMLARI
11 Mart - 20 Temmuz 2019
SERTİFİKASYON PROGRAMLARI
11 Mart - 17 Ağustos 2019