"Hayatımız Proje"

İLK OLMAK BİZE YAKIŞIR! TÜRKİYE'NİN İLK ATP KURUMU OLDUK!

Authorized Training Partner (ATP), Proje Yönetimi eğitimi sağlayan kurumlara PMI® tarafından verilen sertifikadır. Bir kurum ATP unvanını kazandığı zaman, şu konularla ilgili olarak PMI® tarafından denetlenen kalite kıstaslarını sağladığını göstermiş olur:

Detay

PMP® Sınavına Evden Girebileceğinizi Biliyor Muydunuz?

Project Management Professional (PMP)® sınavına artık evden girebileceksiniz! Ancak, dikkat etmeniz gereken önemli hususlar var. Hepsini, bu yazıda sizler için bir araya getirdik.

Detay

İKG Artık SAP Çalışmalarınızda da Yanınızda!

Alanında 15 yılı aşkın deneyime sahip olan danışmanımız Sn. Kerim Deniz KAÇMAZ (Proje Yönetimi ve SAP Danışmanı) ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalar neticesinde, SAP başlığı

Detay

DİKKAT!! PMI, PMP® Sınav Değişikliğini 2 Ocak 2021 Tarihine Erteledi!!

PMI, PMP® Sınavı Değişiklik Tarihini 2 Ocak 2021' e Erteledi. Detaylara linkten ulaşablirsiniz.https://www.pmi.org/certifications/types/project-management-pmp/exam-prep/changes

Detay

Cem KAFADAR ile PMI® onaylı “İnşaat Sektörüne Özel Proje Yönetimi” eğitimlerimiz BAŞLIYOR!

Başarılı bir inşaat projesi için proje yönetimi metodolojisinin benimsenmesi ve bu metodolojiye ilişkin tekniklerin uygulanması büyük bir gereklilik haline gelmiştir. İnşaat sektöründe yer alan büyük ölçekli projelere, proje yönetim metodolojilerinin entegre edilmesi ayrı bir uzmanlık ve deneyim ister.

Detay

PMP® Sınavı DEĞİŞİYOR, Kontenjan Dolmadan YERİNİZİ AYIRTIN!

Bildiğiniz üzere PMI® belirli periyotlarla; süreçlerin nasıl ilerlediğini, ortaya çıkan yeniliklerin etkisini ve proje yönetimi yaklaşımının ne yönde değişmesi gerektiğini anlamak için

Detay

Hedefimiz, Türkiye'de 10.000 PMP®!

Kurulduğumuz ilk günden bugüne kadar geçen 20 yıllık sürede, hem PMP® sınavına ilişkin yolculuğunuzda hem de Proje Yönetimi alanındaki kariyer gelişiminizde; bu alandaki uzmanlığımızı ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşarak başarılarınıza ortak olduk. Her biri PMI® sertifikasyonuna sahip değerli eğitmen kadromuz ve sizlerin tarafımıza duyduğu güven ışığında, Türkiye’de güçlü bir marka haline geldik. Bu sorumlulukla birlikte, 2019 itibariyle kendimize iddialı bir hedef belirledik.

Detay

İKG Eğitimleri Avrupa Yakasında

PMI® onaylı eğitimlerimizle artık Avrupa Yakası'nda da sizlerleyiz. 10 günlük ve 5 günlük PMP® Sertifikası Hazırlık Programımızı ve MS Project eğitimimizi Workinton ve Kolektif House Levent Şubeleri'nde, üstelik hafta içi ve hafta sonu alternatifleriyle gerçekleştirmeye başladığımızı sizlerle paylaşmak isteriz.

Detay

2019'a Girerken 1 Numarada Yine Biz Varız!!!

2018 yılında; 265 kuruma özel (In – House) eğitim ve 76 açık kurs ile 4.049 katılımcıya eğitim vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Proje Yönetimi denince akla gelen ilk isim 2018'de de değişmedi: İSTANBUL KURUMSAL GELİŞİM

Detay

ŞİMDİ DE BAKÜ'DEYİZ

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.

Detay

Bekle İZMİR, biz geliyoruz!

Farklı sektörlerde iş deneyimine sahip uzman danışman kadromuz ve 17 yıllık deneyimimizle şimdi İZMİR’deyiz... Proje Yöneticiliği, bugün tüm dünyada bir meslek olarak kabul görmektedir. Özellikle global şirketler dünyanın farklı yerlerindeki şirketlerinde aynı standartta Proje Yönetimi uygulamasına önem vermek zorunda kalmış ve Proje Yönetiminde ortak bir dil birliğinin veya metodunun ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmıştır.

Detay

2018'i, Sizlerle Yine Zirvede Karşılıyoruz...

306 kuruma özel (In – House) eğitim ve 87 açık kurs ile 4.427 katılımcıya “Proje Yönetimi” eğitimleri vererek 2017'i yine ZİRVEDE tamamladık!

Detay

İhtiyaçlarınıza Uygun Esnek Agile Çözümler

İKG olarak agile yaklaşımımız, ihtiyacınıza uygun çözümlerimiz ile müşterilerinize daha hızlı ve kaliteli değer üretebilmenizi sağlamaktır.

Detay

“İş Analizi Uzmanlığı” Eğitimlerimiz Başladı! İKG, PMI – PBA® sınavında da yanınızda!

Sizi, PMI – PBA® (Project Management Institute® – Professional in Business Analysis®) sertifikasına sahip eğitmenimizle iş analizi konusunda profesyonelleştiriyoruz...

Detay

Eğitmenlerimizden Can İzgi, PMI® Profesyonel Gelişim Şubat Ayı Aktivitesi' nde

PMI® Turkey Chapter Profesyonel Gelişim Şubat Ayı Aktivitesi, 23 Şubat 2016 Salı günü gerçekleştirildi. Eğitmenlerimizden Sn. Can İzgi’ nin konuşmacı olarak yer aldığı sunum tüm

Detay

2016'yı, Sizlerle Yine Zirvede Karşılıyoruz...

Gururla sunuyoruz: 2015 yılını yine zirvede tamamladık. Neler mi yaptık? 313 kuruma özel (In – House) eğitim ve 83 açık kurs ile 4.274 katılımcıya “Proje Yönetimi”

Detay

ÜCRETSİZ PMP® SINAVI HAZIRLIK PROGRAMI!!!

Proje Yönetimi alanındaki bilgi ve deneyimlerinizi, uluslararası geçerliliği olan “PMP® (Project Management Professional®) Sertifikası” ile taçlandırmak ister misiniz?

Detay

PMP®’ler için Önemli Duyuru - PMI®’ın Yeni PDU Kırılımından Haberdar Mısınız?

PMI®’ın 01 Aralık 2015 itibariyle yürürlüğe koyacağı yeni bir PDU kırılım yapısı bulunmaktadır. 01 Aralık 2015 tarihinden itibaren, PDU toplama sistemi şu şekilde olacaktır:

Detay

"SCRUM"la Değişimlerden Korkmayın!

Günümüzde geleneksel yazılım geliştirme yöntemleri yerini çevik uygulamalara bırakmaktadır. Firmalar; düşük maliyetle ürünleri daha hızlı bir şekilde piyasaya çıkartmak, müşterilerin

Detay

15. Yılımızı Kutlarken...

Yoğun ve yorucu geçen bir yılı daha ardımızda bırakırken, elde ettiğimiz başarıların haklı gururunu yaşamaktayız... Yepyeni başarılarla süslemeye devam edeceğimiz yeni yılı ve her bir gününü gelişerek doldurğumuz sektördeki 15. yılımızı

Detay

2015'te Yine Zirvede Buluşmak Üzere...

İstanbul Kurumsal Gelişim; 2014 yılını da zirvede tamamladı.

Detay

İKG Başarılarını Kutluyor

2013 yılında gerçekleştirdiği başarılı eğitimlerle Proje Yönetimi alanında Türkiye’nin markası olduğunu bir kez daha kanıtlayan İKG ailesi, başarılarını keyifli bir organizasyonla kutladı.

Detay

İKG'de Akşam Eğitimleri Başlıyor...

14 yıllık deneyimi ve her geçen gün artan kalitesiyle vazgeçilmez bir marka haline gelen “İKG”, yeni eğitim döneminde yeniliklerle karşınızda...

Detay

Proje Yönetiminde İngilizce Eğitim Devri Başlıyor

İKG, yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. “Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları” ve “PMP® Sınavı Hazırlık Programı”

Detay

AGILE Eğitimleri İKG’de Başlıyor!

İKG’den yine bir ilk! PMI® - ACP® sertifikasına sahip eğitmenden AGILE eğitimleri, Türkiye’de ilk defa İKG tarafından düzenleniyor.

Detay

Eğitmenlerimizden Can İzgi, PMI® Turkey Chapter'da Proje Yönetimi'nde Sihirli Yöntemleri Anlattı...

2012 yılının son PMI® Turkey Chapter Profesyonel Gelişim Aktivitesi, 25 Aralık 2012 Salı günü Microsoft sponsorluğunda gerçekleştirildi. Eğitmenlerimizden

Detay