"Hayatımız Proje"

E-LEARNING PMP® (Project Management Professional®) Sınavı Hazırlık Eğitimi - 35 Saat

CCRS Kodu: WBPM040135

 

PMP® sınavı hazırlığı için oluşturduğumuz ve sınav için zorunlu 35 saatlik ön koşulu sağlayabileceğiniz bu eğitim; değerli eğitmenimiz Sn. Gökrem TEKİR'in mentorluğunda gerçekleştirilecektir.

 

Proje Yönetiminin beş temel süreciyle ilgili konsepti ve kritik uygulama tekniklerini içeren eğitim programı, aynı zamanda Online toplantılarla eksiklere ve sorulara ilişkin eğitmenle tartışma fırsatı sunmaktadır. "Google Classroom” platformunda, eğitmen tarafından oluşturulacak bir sınıfa dahil edilen katılımcılar; bilgisayarlarından, telefonlarından veya tabletlerinden, istedikleri zaman eğitime erişim sağlayabilirler. Program dahilinde verimli bir çalışma süreci geçiren ve paylaşılan soru setlerindeki başarısı eğitmen tarafından onaylanan katılımcılara PMP® sertifikası garanti edilir.*

 

Program, 2 bölümden oluşur.

 

1.Bölüm: Bu bölüm 5 haftadan oluşan ve bu süre zarfında eğitmenin katılımcılarla anlatım videoları, dokümanlar ve testler paylaştığı bölümdür. Katılımcılar paylaşılan video ve dokümanlar ile sınav çalışmalarına başlar. Bu çalışmalar devam ederken, belirli periyotlarla, eğitmenle yapılacak online toplantılarda sorularını eğitmene iletebilir ve eksiklerini giderebilirler.

2.Bölüm: Bu bölüm, katılımcıların bireysel çalışmalarını gerçekleştireceği bölümdür. Katılımcılar; ilk bölümde edindikleri bilgiler doğrultusunda gerekli tekrarları yapabilmek adına eğitim videolarını yeniden izleyebilir, dokümanları yeniden inceleyebilir ve sınavlara erişebilirler. Sistemdeki sınavlarda gösterdikleri başarı neticesinde ise sınav hazırlık sürecini tamamlayabilirler. Katılımcılar sistemde kaldığı sürede eğitmenle iletişime geçip kendisine soru sorabilirler.

 

Eğitim programında bireysel çalışma süresi 8 hafta olarak  belirlenmiştir.
 

Eğitimimizin detaylı programını buradan inceleyebilirsiniz.
 

Eğitim tarihimiz aşağıdaki gibidir:

 

  • 01 Eylül - 01 Ekim 2020 + 8 Hafta Bireysel Çalışma Süresi


*Not: Online eğitim programını başarıyla tamamlayıp, eğitmen onayından geçen ancak; PMP® Sınavı’nda başarılı olamayan katılımcılar, bir defaya mahsus olmak üzere aynı programın tekrarına ücretsiz katılabilirler.

 

Eğitimimiz;
 

  • PMP® sınavına girmeyi hedefleyen,
  • Zorunlu 35 saatlik eğitime ihtiyaç duyan,
  • Sınıf eğitimlerine vakit ayıramayacak,
  • Uzun süreli online eğitim erişimi talep eden kişilerin ihtiyacına yanıt verecek niteliktedir.

 

Katılımcıların Yapması Gereken Ön Hazırlıklar

Katılımcıların bir Gmail hesabının olması, eğitime katılım için yeterlidir. Eğitim kaydı için eğitim bedeli ödemesi tamamlanmış olmalıdır.

 

Ücret bilgisi ve eğitim ile ilgili diğer konularda detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

 

Telefon: +90 216 456 60 50

Email: info@projeyonetimi.com  | egitim@projeyonetimi.com

 

#TurkiyedeonbinPMP

#Turkiyede10binPMP

Ön Kayıt FormuTeklif Al
  • * Kurumsal veya Toplu Eğitim için