"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Haziran 2012

Türkiye de ilk defa 2004 yılı içerisinde İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın 125. (09 Haziran  2012 – 08 Temmuz 2012 İstanbul / Hafta Sonu)  tekrarı  başladı.

Eğitimimize; TEB,  İşnet, BankPozitif, Netaş, CS Group, Metglobal, GSK, Biltam (2 Kişi) firmalarından ve bireysel (6 kişi) katılımcılarımız oldu.

İstanbul’da, kendi eğitim salonlarımızda başlayan programımıza yoğun talep gösteren tüm katılımcılarımıza, IKG’ yi tercih etmelerinden dolayı teşekkür ederiz.