"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Kasım 2012

Türkiye'de ilk defa 2004 yılı içerisinde İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın,  131. (26 Kasım 2012 - 06 ocak 2013 – İstanbul/Hafta İçi-Akşam)  tekrarı  başladı.

 

Eğitimimize;  TNT (1 kişi), Sarp Group (1 kişi), Avea (2 Kişi), Ericsson (1 Kişi), Hakan Plastik (1 kişi), Yapı Chem (1 Kişi),bireysel (4 Kişi) katılımcılarımız oldu.
 

İstanbul’da kendi eğitim salonlarımızda başlayan programımıza yoğun talep gösteren tüm katılımcılarımıza, IKG’ yi tercih etmelerinden dolayı teşekkür ederiz.