"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Aralık 2012

 

Türkiye'de ilk defa 2004 yılı içerisinde İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın,  132. ve 133. (08 Aralık 2012 - 13 Ocak 2013 – İstanbul/Hafta Sonu)  tekrarı  başladı.

 

Yoğun talep üzerine iki ayrı sınıf olarak düzenlediğimiz eğitimimize;  Erciyas Çelik Boru (1 kişi), Fibabanka (1 kişi), Autoliv (1 Kişi), Uskom (1 Kişi), Standard Profil (1 Kişi), Veripark (1 Kişi), Silter (1 Kişi), Turkcell (7 kişi), NTV (4 Kişi), Türk Telekom (1 Kişi), Siemens (1 Kişi), Şişe Cam (1 Kişi), Orsaş Yapı (1 Kişi), Garanti Emeklilik (5 Kişi) ve bireysel (3  Kişi) katılımcılarımız oldu.

 

İstanbul’da kendi eğitim salonlarımız olan Turkuaz Toplantı Salonları'nda başlayan programımıza yoğun talep gösteren tüm katılımcılarımıza, İKG’ yi tercih etmelerinden dolayı teşekkür ederiz.