"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Mayıs 2013

Türkiye'de ilk defa 2004 yılı içerisinde İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın,  139. ve 140.(27 Nisan 2013 - 26 Mayıs 2013 – İstanbul/Hafta Sonu)  tekrarı  başladı.

 

Yoğun talep üzerine iki ayrı sınıf olarak düzenlediğimiz eğitimimize; Alce Elektrik (2 kişi), Aykut Erol Design (1 kişi), Erol Perde Sistemleri (1 kişi), Pfizer(1 kişi), Tüprag(1 kişi), Dof International (1 kişi), Akkartal Grup(1 kişi), Kozagold(2 kişi), Özgün İnşaat(1 kişi), BT Eğitim(1 kişi), Heksagon(1 kişi), Turkcell(2 kişi), Plano - Net (2 kişi), Ericsson(1 kişi), SAP(1 kişi), LC Waikiki(1 kişi), Bireysel(5 kişi) katılımcılarımız oldu.

 

İstanbul’da kendi eğitim salonlarımız olan Turkuaz Toplantı Salonları'nda başlayan programımıza yoğun talep gösteren tüm katılımcılarımıza, İKG’ yi tercih etmelerinden dolayı teşekkür ederiz.