"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Aralık 2013

Türkiye'de ilk defa 2004 yılı içerisinde İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın, 151. ( 14 Aralık 2013 - 12 Ocak 2014 /Hafta Sonu)  tekrarı  başladı.

 

Eğitimimize; Dotto Bilişim (2 kişi), Brisa (2 kişi), Evyap Port (1 kişi), Teb Arval (1 kişi), Standard Profil (1 kişi), Hepsi Burada (1 kişi), Kuveyttürk (1 kişi), Taş Yapı (1 kişi),  General Electric (1 kişi), Pos A.ş. (1 kişi), Adidas Group (1 kişi) , İksap (1kişi) Bireysel (2 kişi) katılımcılarımız oldu.

 

İstanbul’da kendi eğitim salonlarımız olan Turkuaz Toplantı Salonları'nda başlayan programımıza yoğun talep gösteren tüm katılımcılarımıza, İKG’ yi tercih etmelerinden dolayı teşekkür ederiz.