"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Kasım 2014

Türkiye'de ilk defa 2004 yılı içerisinde İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın, 165. ve 166. Tekrarı ( 01 - 30 Kasım 2014 (Hafta Sonu)  tekrarı  başladı.

 

Eğitimimizde; Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (1 kişi), Canovate (1 kişi) Ekol Lojistik (kişi), Sancak Enerji (1 kişi), Likrom Analitik Çözümler (1 kişi), TNT International Express (1 kişi), Netaş (1 kişi), Schindler (2 kişi), Garanti Teknoloji (2 kişi), Aras Kargo ( 6 kişi), Avon Kozmetik (1 kişi), Kunt Elektrik (3 kişi), Enka İnşaat (1 kişi), Narp Den. (1 kişi), Bimsa (1 kişi), Sony (3 kişi), Bireysel (5 kişi)katılımcılarımız oldu.

 

Yoğun talep sebebiyle 2 grup olarak gerçekleştirdiğimiz; İstanbul’da kendi eğitim salonlarımız olan Turkuaz Toplantı Salonları'nda başlayan programımıza yoğun talep gösteren tüm katılımcılarımıza, İKG’ yi tercih etmelerinden dolayı teşekkür ederiz.