"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Mayıs 2011

Proje Yönetimi Sertifika Programlarımızın,  48 (21 Ocak – 01 Mart ),  49 (22 Ocak – 22 Mart ) ve 50. (05 Ocak – 03 Şubat ) tekrarları Ataşehir ve Mecidiyeköy eğitim salonlarında başladı.
 
Kayıtların günler öncesinden dolduğu programlara katılan firmalardan bazıları; Fiba Gayrimenkul, Estore, Doğa Enerji, Kuveyt Türk, Çelebi Hava Servisi, Ekotex, HP, GT Türk, Alcatel – Lucent, İnform, Koç Net, Makyay, Teknokon, Desan-Shipyard, Kale Oto, Ünilever, Turkon, SAS Türkiye, Abank, VDF, Artas, TMSF... Katılımlarından dolayı, bütün firmalara teşekkür ederiz.