"Hayatımız Proje"

Mbis

Mbis

MBIS, SAP uygulama danışmanlığı ve bütünleyici yazılım çözümleri hizmetleri vermek üzere 2000 yılında kuruldu. 5 SAP danışmanının girişimcilik ruhuyla kurduğu MBIS, bugün yurtiçinde ve yurtdışında önemli SAP projelerine imza atan, SAP uygulama danışmanlığı konusunda referans kabul edilen bir şirkettir. MBIS; dünya üzerinde 200 binden fazla işletmenin iş süreçlerini kontrol etmek üzere kullandığı SAP çözümlerini, Türkiye’de her ölçekten yüzlerce firmaya uyarlayarak kullanılmasını sağlamıştır.

 

SAP’nin Türkiye’deki ilk “Gold Partner”ı olan MBIS, bugüne kadar aralarında madencilik, gıda, otomotiv, makine imalat, metal, ilaç, kimya, sağlık, çimento gibi farklı sektörlerden 200 şirkette 250 proje gerçekleştirmiştir. MBIS, 2008 yılında SAP’ye Türkiye’de en fazla müşteri kazandıran Kanal İş Ortağı ilan edilmiştir.

 

AP´nin Servis İş Ortağı da olan MBIS, SAP uygulamalarında uzman bir danışmanlık ve yazılım geliştirme kadrosuna sahiptir. Deneyimli bir mühendis kadrosuna da sahip olan MBIS, müşterilerini ön planda tutan yaklaşımlarıyla, güvenilir kurumsal iş ortağı hedefini kararlılıkla sürdürmektedir.

 

Mbis, çalışanlarının proje yönetimi eğitimleri için İstanbul Kurumsal Gelişim'i tercih ediyor.


Mayıs 2015

Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları

 

Tarih: 07 - 08 Mayıs 2015

Eğitmen: Birsen DEMİRHAN, PMP®, PMI-RMP®, REP