"Hayatımız Proje"

Teknosa

Teknosa

 

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmayı amaçlayan bir teknoloji perakende zinciridir.

 

2000 yılında 5 mağaza ile faaliyete başlayan şirket, bugün Türkiye'nin 81 ilinde 300'e yakın mağazasıyla hizmet vermektedir. TeknoSA, kısa bir zamanda istikrarlı bir şekilde büyümüş; yaygınlığı, hizmet kalitesi, güvenilirliği, hızı ve ürün çeşitliliği sayesinde Türkiye'nin en yaygın ve 81 ilde mağazası bulunan tek teknoloji perakendecisi konumuna ulaşmıştır. TeknoSA bugün, konusunda uzman 3500’ü aşkın çalışanıyla hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini artırmaya devam etmektedir.

 

Elektronikten iletişim cihazlarına, beyaz eşyadan kişisel bakıma teknoloji ürünlerinde zengin seçenekler sunan TeknoSA, yüzlerce markanın binlerce teknoloji ürününü tüketicilerle buluşturmaktadır. "Herkes için Teknoloji" felsefesini benimseyen şirket, 170 bin metrekarenin üzerinde toplam satış alanı ve geniş ürün yelpazesi ile teknoloji severlere farklı ve keyifli bir alışveriş ortamı yaratmaktadır.

 

TeknoSA, çalışanlarının proje yönetimi eğitimi için İstanbul Kurumsal Gelişim'i tercih ediyor.

 


Ocak 2015

Bilişim Teknolojilerinde (IT/IS) Proje Yönetimi

 

Tarih: 19 - 20 - 21 Ocak 2015 (I. Grup)
Tarih: 27 - 28 - 29 Ocak 2015 (II. Grup)
Eğitmen: Savaş ŞAKAR