"Hayatımız Proje"

Türk Telekom

Türk Telekom

 

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom ‘en yeni iletişim teknolojilerini Türkiye ile buluşturma’ misyonunu başarıyla sürdürmektedir.

 

Türk Telekom, grup şirketleri ile birlikte bugün Türkiye’nin öncü entegre telekomünikasyon ve teknoloji hizmetleri sağlayıcısıdır. Müşterilerine sabit sesten, mobil ses, data, internet ve yenilikçi yakınsama teknolojilerine kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

 

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojisi şirketi Türk Telekom, sabit hat ve GSM’den geniş bant internete kadar bütünleşmiş telekomünikasyon hizmetleri sunmaktadır.

 

İngiltere’nin önde gelen marka değerleme şirketlerinden Brand Finance’in araştırmasına göre Türk Telekom, 2009’dan 2014’e kadar üst üste altı yıl “Türkiye’nin en değerli markası” olmuştur.2005’ten bu yana gerçekleştirdiği konsolide yatırım miktarı 17,3 milyar TL’yi aşan Türk Telekom gerçekleştirdiği yatırımlarla ekonomiye, müşterilerine ve içinde var olduğu topluma değer yaratmak için çalışmalarını sürdürmektedir.


Türk Telekom çalışanlarının proje yönetimi eğitimi için İstanbul Kurumsal Gelişim'i tercih ediyor.


Haziran 2015

Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları

 

Tarih: 08 - 09 Haziran 2015 (I. Grup)
Tarih: 11 - 12 Haziran 2015 (II. Grup)
Eğitmen: Gökrem Tekir, PMP®, REP

Danışmanlar