"Hayatımız Proje"

Pi Makina

Pi Makina

 

ERG İnşaat'ın imalat birimi olarak kurulan Pi Makina, 1974’den beri ürettiği iş ve inşaat makinaları ile bugün tüm dünyaya hizmet vermektedir. Geniş ürün gamı ve yüksek kaliteli servis hizmetiyle 40 yılı aşkın süredir iş makinaları alanındaki faaliyetleri ve müşterilerin ticari ihtiyaçlarına yönelik sunduğu benzersiz çözümlerle Pi Makina dikkate değer başarı göstermektedir.

 

 

Ankara’da toplam 500.000 m2’lik açık ve kapalı üretim alanlarına sahip Pi Makina, yaklaşık 1000 personeli ile bölgesinde lider bir kuruluş olarak modern ve yenilikçi birçok iş kolunu aynı çatı altında toplamıştır. Proje, Ar-Ge, Test ve Kalite kontrol departmanları, Cnc işleme, Talaşlı imalat, Isıl işlem, Boyama ve Kumlama merkezleri öne çıkan birimlerdir. Kalite politikasının da öngördüğü gibi sürekli iyileştirme yaklaşımıyla gelişmiş teknoloji kullanıp, zamanında ve kaliteli üretim yaparak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. 

 


Beton santrallerinden beton pompalarına, kule vinçlerden kırma eleme tesislerine, kazıcı yükleyicilerden ekskavatörlere güçlü, verimli ve güvenilir iş ve inşaat makinaları ile projeleri tam zamanında ve düşük maliyetlerle tamamlamaktadır. Ayrıca satış sonrası hizmetler ile sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinden müşterilerine 7/24 servis ve yedek parça hizmeti sunmaktadır. Pi Makina, eğitimleri için İstanbul Kurumsal Gelişim'i tercih ediyor.

 


Haziran 2014

Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları

 

Tarih: 26 - 27 - 28 Haziran 2014

Eğitmen: Birsen DEMİRHAN, PMP®, PMI-RMP®, REP