"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Mayıs 2011

Türkiye’de ilk defa İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın 56. (31 Mayıs – 29 Haziran), 57. (12 Mayıs – 28 Haziran) ve 58. (26 Mayıs – 28 Haziran) tekrarları başladı.
 
Programlarımıza; Garanti Bankası, Mobilnet, Bilin Yazılım, Avea, Yenibiriş, SFS, Aldora Mobilya, Abalıoğlu, Logo, Mechengineer, Gemsan, Yapı Kredi Bankası, Meteksan, Uzmar, Alconlabs, Schmolz – Bickenbach, Compro, Krea Gayrimenkul firmalarından ve bireysel katılımcılardan oluşan katılımcılarımız oldu. Tüm katılımcılarımıza, IKG’yi seçmelerinden dolayı teşekkür ederiz.