"Hayatımız Proje"

Borusan Otomotiv

Borusan Otomotiv

 

1944 yılında, ilk grup şirketinin kurulması ile temelleri atılan Borusan Grubu, günümüze kadar faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde hızlı bir büyüme sağladı.

 

 

2014 yılında, 30. yaş gününü kutlayan Otomotiv Grubu, Borusan Oto adı ile kurulup Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Oto Servis ve Ticaret A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ve Borusan Oto Kıbrıs Ltd. olarak dört şirket ile yoluna devam etmektedir. 
 

 

1984 yılında 47 kişilik ekibi ile BMW distribütörü olarak kurulan ve o yıl 16 adet otomobil ile 2 adet motosiklet satışı gerçekleştiren bir şirketten, bugün BMW, MINI ve Land Rover gibi değerli markaları bünyesinde bulunduran, ana bordrosu ile 583 kişiyi, destek ekip çalışanları ile birlikte 900 kişiyi, diğer yetkili satıcıları ve servisleri ile yaklaşık 1.400 kişiyi barındıran, yıllık otomobil satış hacmi 20.000 adedi geçmiş, tesisleri, teknolojisi, kalite standartları, yetkin çalışanları, müşteri odaklılığı, sosyal sorumluluk bilinci ile anılan, sektöründe öncü ve birçok yeniliği Türkiye’ye kazandırmış bir şirkete dönüşmüştür. Çelik, distribütörlük, lojistik ve enerji sektörlerindeki başarılı şirketleri ile dünya pazarında küresel bir oyuncu haline gelen Borusan Grubu, çalışanlarının proje yönetimi eğitimleri için İstanbul Kurumsal Gelişim' i tercih ediyor.

 


Şubat 2014

Agile Proje Yönetimi Metodolojileri ve Uygulamaları

 

Tarih: 28 Şubat - 01 - 02 Mart 2014

Eğitmen: Yelda GÜRBÜZ ERDOĞAN, PMP, PMI-ACP, REP