"Hayatımız Proje"

Metod IT

Metod IT

Metod IT Academy, Oracle Yetkili Eğitim Merkezi olarak kurumların ve bireylerin eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarına uçtan uca çözümler sunmaktadır. Türkiye’deki ilk ve tek OCM ( Oracle Certified Master ) sertifikalı eğitmen ve değişen teknolojiyi yakından takip eden, sürekli gelişen, kendini yenileyen OCE, OCP sertifikalı güçlü eğitmen kadrosu ile ileri düzey Oracle eğitimleri vermektedir.

 

Metod IT Academy, 2003 yılında Metod Bilişim Hizmetleri adı ile Türkiye’nin ilk ve tek OCM sertifikalı eğitmeni Cem Zorba tarafından kurulmuştur. Dünya üzerinde sadece 178 kişide olan OCM sertifikasına ülkemizde daha fazla kişinin sahip olması için “Cem Zorba ile OCM sertifikasına yönelik özel çalışma sınıfları” düzenlenerek bu konuya özel önem verilmektedir.

 

Aynı zamanda Oracle Gold Partneri olan Metod IT Akademi, 20 yıldan fazla tecrübe ve yurtiçi/yurtdışı eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermenin avantajı ile kurumların ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz etmektedir. İhtiyaçlara yönelik olarak, danışmanlık, 7/24 bakım&destek ve lisans sağlama hizmetleri sunmaktadır.

 

Metod IT çalışanlarının proje yönetimi eğitim ihtiyaçları için İstanbul Kurumsal Gelişim'i tercih ediyor.


Kasım 2014

Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları

 

Tarih: 01 - 02 Kasım 2014

Eğitmen: Gökrem TEKİR, PMP®, REP

Danışmanlar