"Hayatımız Proje"

Bosch

Bosch

Robert Bosch GmbH (genellikle Bosch olarak kullanılır), Gerlingen, Stuttgart, Almanya merkezli bir elektronik ve mühendislik firmasıdır. Bosch, dünyanın en büyük otomotiv parçası sağlayıcısıdır. Şirket Robert Bosch tarafından 1886 yılında Stuttgart'ta kurulmuştur.

 

Şirket, ilk olarak 1886 yılında Robert Bosch (1861-1942) tarafından “Hassas Mekanik ve Elektroteknik Atölyesi” adı ile kurulmuştur. Kuruluşundan sadece birkaç yıl sonra Londra ve Paris`te ilk satış büroları açılmıştır. Günümüzde Bosch Grup bünyesinde, 230` u Almanya` nın dışında yer alan 270 bağlı şirket bulunmaktadır. Ülke temsilcilikleri ve bağlantılı şirketleri ile Bosch, 50` dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Şirket, ürünlerini 200`ü Almanya dışında olmak üzere dünya çapında yaklaşık 260 merkezde üretmektedir.

 

Bosch, teknolojideki lider konumunu korumak ve büyümeye devam etmek amacıyla araştırma ve geliştirme çalışmalarına her yıl ciddi yatırımlar yapmaktadır. Türkiye`de 1910 yılında verdiği bir temsilcilikle faaliyetlerine başlayan Bosch Grubu, bugün 6 ayrı kuruluşu kapsamaktadır.

 

Bosch çalışanlarının proje yönetimi eğitimleri için İstanbul Kurumsal Gelişim'i tercih ediyor.


Eylül 2014

Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları

 

Tarih: 01 - 02 Eylül 2015

Eğitmen: Gökrem TEKİR, PMP®, REP

Danışmanlar