"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Mayıs 2011

  
Uzun yıllardır birçok eğitim ve danışmanlık hizmetini birlikte gerçekleştirdiğimiz PETKİM, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini İstanbul Kurumsal Gelişim’den almaya devam ediyor..
 
Sonuncusu; 14 Nisan – 26 Mayıs 2008 tarihlerinde gerçekleştirilen eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin başarıyla tamamlanmasının ardından, PETKİM için yeni tarihler belirlendi.
 
21 Temmuz 2008 – 12 Eylül 2008 tarihleri arasında yapılacak olan eğitim ve fabrika bakım planlamasına yönelik uygulama ile, 100’e yakın üst ve orta düzey yöneticiye MS Project eğitimleri verilecektir. Aynı dönemde, bu fabrikaların planlı bakım süreçleri de MS Project’e aktarılacak ve bundan sonraki bakım süreçlerinde MS Project kullanımı yaygınlaştırılacaktır.
 
Eğitmenlerimizden Gökrem TEKİR tarafından yürütülen eğitim ve danışmanlık çalışmasında, Petkim Proje Yönetim Uzmanı Nurgül BİÇER eğitimlerin verimliliğini artırmak, proje yönetim uygulamalarını ve kurumsal standartları yaygınlaştırmak için organizasyon sorumluluğunu üstlenmiştir.
 
2005 yılında İKG tarafından PETKİM'de başlatılan eğitimlere bugüne kadar 300'e yakın yöneticiye eğitimler verildi. Kurumsal Proje Yönetimi bilincinin artmasıyla bugün PETKİM kendisine özel Proje Yönetimi Metodunu ve Proje Yönetim Ofislerini oluşturmuş, Proje Yönetimi konusundaki kurumsal standartlarını yaygınlaştırma sürecini yaşamaktadır.