"Hayatımız Proje"

Flormar

Flormar

Kurulduğu yıldan bugüne kadınların öncelikle oje seçiminde vazgeçilmez markası haline gelen Flormar takip eden yıllarda ise renkli kozmetik üretimine başladı. Eşsiz renk skalasına zaman içinde yeni kategoriler eşlik etti. Allıktan fondötene, fardan maskaraya, rujdan ojeye, parfümden cilt bakım ürünlerine kadar uzanan geniş ürün yelpazesini yüksek kalite ve uygun fiyat prensibi ile tüm kadınların beğenisine sunmaya başladı. Bu sayede dünya kadınlarını moda ile makyajın eşsiz uyumundan oluşan renkleriyle buluşturdu.


Flormar’ın 1970 yılında Şenbay ailesi tarafından üretim kapasitesi ve teknik altyapısı geliştirilerek fabrika binası Türkiye’ye taşındı. Yıllık üretim kapasitesi 120 milyon adet olan Flormar, 25.000 metrekare alana yayılan üretim tesislerinde son teknolojiyi eşsiz güzelliğe dönüştürüyor.


Flormar’ın toptan satış kanalı aracılığıyla dünyada 40.000’i aşkın satış noktasında elde ettiği başarı, yüksek müşteri memnuniyeti ve pazar liderliği markayı kendi mağazalarını açmaya teşvik etti. Toptan satış kanalı aracılığıyla büyüyen Flormar, 2008 yılında kendi adıyla açtığı kiosk ve mağazalarla dünyanın dört bir yanına yayıldı. Bugün Flormar 450’yi aşkın mağazasıyla dünya kadınlarına güzelliğin kapılarını açıyor.

Flormar, çalışanlarının proje yönetimi eğitimleri için İstanbul Kurumsal Gelişim'i tercih ediyor.
 


Eylül 2014

Microsoft Project Professional 2013 Kullanarak Proje Planlaması, Yürütmesi, Kontrolü ve Analizi (Başlangıç ve İleri Düzey)

 

Tarih: 05 - 06 - 07 Eylül 2014
Eğitmen: Adem ÇAMURCU

Danışmanlar