"Hayatımız Proje"

Kıraça Holding

Kıraça Holding

Kıraça Holding, 1998 yılında Türk otomotiv sektörünün önde gelen isimleri İnan Kıraç ve Claude Nahum tarafından Kıraça Şirketler Topluluğu adıyla kurulmuştur.

 

Türk otomotiv sektöründeki kapasite fazlası atıl yatırımları Türk ekonomisine kazandırmak, hafif ticari araç pazarındaki büyüme potansiyelini değerlendirmek, yeni bir pazarlama ve dağıtım modeli ile bağımsız yedek parça sektöründeki dağınık yapıyı organize etmek ve uluslararası ticaret alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulan şirket kısa bir sürede bu sektörlerdeki gücünü ve başarısını kanıtladı.

 

En önemli yönetim ilkesi olan insana saygı ve profesyonellik anlayışını yönetim kademelerinde yer verdiği genç ekiple uygulayan Kıraça Holding, faaliyet alanlarına denizcilik (hem üretim hem de satış ve servis), tasarım-mühendislik ve enerji alanlarını da eklemiştir.

 

Tecrübe ve dinamizmi uyum içinde birleştirerek başarıya ulaşan ender şirketlerden biri olan Kıraça Holding, çalışanlarının proje yönetimi eğitimleri için İstanbul Kurumsal Gelişim'i tercih ediyor.


Nisan 2014

Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları
 

Tarih: 25 - 26 Nisan 2014
Eğitmen: Ayşin KURAN UMAN, PMP®, REP