"Hayatımız Proje"

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı

25 Temmuz 2009 tarihli 15236 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile kurulan ve Türkiye genelinde Kalkınma Bakanlığı koordinasyonunda faaliyet gösteren 26 Kalkınma Ajansı’ndan biriyiz.

 

Kastamonu, Çankırı ve Sinop illerini kapsayan TR82 Bölgesi’nde 2009 yılından itibaren faaliyet gösteriyoruz. Bilgiyi referans alan, farklı uzmanlık alanlarına sahip genç, enerjik, motivasyonu yüksek ve üretken bir ekiple çalışıyoruz.

 

Kamu kaynağı kullanan ve kâr amacı gütmeyen bir kurumuz. Bölgemizin her noktasını kendi özgün nitelikleriyle yaşanabilir kılmak amacıyla yerel ve ulusal kalkınmaya hizmet ediyoruz.

 

Bölgesel kalkınmayı tetiklemek üzere çeşitli hibe programları yürütüyoruz. Bunun yanında planlamadan, Bölge tanıtımına, Bölgemizin yatırım ortamının pazarlamasından, ulusal ve uluslararası işbirlikleri sağlamaya kadar birçok faaliyeti katılımcılık esasına dayalı olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Sürekli üreten ve birlikte yükselen bir Bölge için; “Bölgenin Pusulası, Özgün Fikirlerin Referans Noktası” vizyonu ve “Bölgenin sahip olduğu yetenekleri geliştirerek ve bilgi birikimini artırarak sürdürülebilir bölgesel kalkınmayı hızlandırmak" misyonu ile faaliyetlerimize devam ediyoruz.

 

KUZKA, çalışanlarının proje yönetimi eğitimleri için İstanbul Kurumsal Gelişim'i tercih ediyor.


Eylül 2014

Program Yönetimi

 

Tarih: 23 - 24 Eylül 2014
Eğitmen: Ayşin KURAN UMAN, PMP®, REP