"Hayatımız Proje"

Metric

Metric

2007 yılında kurulan Metric, analitik uygulamalar ve iş zekası konularındaki uzmanlığını iş süreçleri deneyimiyle birleştirerek kuruluşların ihtiyaçlarına özel çözümler geliştiren ve SAP BusinessObjects sertifikalı geniş danışman kadrosuyla uzmanlık konularında hizmetler sunan bir yazılım ve danışmanlık firmasıdır.
 

Metric, SAP Türkiye'nin BusinessObjects konusunda Gold Partner seviyesine ulaşmış ilk iş ortağıdır. 8 yılı aşkın süredir, SAP BusinessObjects uygulamaları konusunda tüm faaliyetlerini, koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan bir hizmet anlayışıyla sürdürmektedir. Metric, SAP Türkiye iş ortakları arasında İş Zekası ve Veri Ambarı gelirlerine göre 1. sırada, Bilişim 500 araştırma sonuçlarına göre yine aynı kategoride 3. sırada yer almaktadır. Ar-Ge faaliyetleri, araştırmacı kadrosu ve sektöre getirdiği yenilikler nedeniyle Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen Ar-Ge Merkezi Belgesi'nin de sahibi olan Metric, inovatif çözümlerle sektöre yön vermektedir.
 

Konularında uzman ve sertifikalı geniş danışman kadrosuyla, global ekonominin gerektirdiği üstün teknoloji standartlarını kullanarak, ulusal ve uluslararası düzeyde başarılı projelere imza atmaktadır.


Metric, çalışanlarının proje yönetimi eğitimleri için İstanbul Kurumsal Gelişim'i tercih ediyor.


Aralık 2014

İleri Düzey Proje Yönetimi ve Uygulamaları

 

Tarih: 12 - 13 - 14 Aralık 2014
Eğitmen: Ayşin KURAN UMAN, PMP®, REP