"Hayatımız Proje"

Medyasoft

Medyasoft

Medyasoft Danışmanlık ve Eğitim A.Ş. kurumların dijital dönüşümünde güvenilir iş ortağı olma bilinci ve sorumluluğuyla Türkiye’de çok başarılı projelere imza atıyor. 1999'dan beri dijital ajans hizmetlerinden müşteri deneyimi yönetimine kurumsal yönetim sistemlerinden eğitime ve dış kaynak hizmetlerine, kadar yüzlerce kurumsal müşteriye uçtan uca katma değerli çözümler sunuyor.

 

SAP, Adobe ve Microsoft Gold Partner’ı Medyasoft profesyonel kadrosuyla, danışmanlık desteği verdiği şirketlere yetkin ve güvenilir çözümler sunuyor ve BT dış kaynak hizmeti veriyor.
 

Web ve mobil uygulamalarda uzman bir ekiple müşterilerine uzun soluklu olarak hizmet veren Medyasoft, analiz, danışmanlık, planlama, değerlendirme, raporlama, strateji ve profesyonel proje yönetimi kapsamında katma değerli hizmetler sunuyor.

 

SAP, Microsoft, Adobe, Autodesk gibi dünya devleriyle işbirliği içinde sürdürdüğü eğitim programları ile alanında pek çok ilke de imza atan Medyasoft, kurumlara ve kurumsal profesyonellere özel eğitim fırsatları da sunuyor.

 

Medyasoft, çalışanlarının proje yönetimi eğitimleri için İstanbul Kurumsal Gelişim'i tercih ediyor.


Kasım 2014

Microsoft Project Professional 2013 Kullanarak Proje Planlaması, Yürütmesi, Kontrolü ve Analizi (Başlangıç ve İleri Düzey)

 

Tarih: 05 - 06 - 07 Kasım 2014
Eğitmen: Can İZGİ, PMP®, REP