"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Aralık 2015

Türkiye'de ilk defa 2004 yılı içerisinde İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın, 188. Tekrarı ( 19 Aralık 2015 - 24 Ocak 2015 / Haftasonu)  tekrarı  başladı.

 

Eğitimimizde; Anadolu Sağlık Merkezi (1 kişi), Sirena Marine (1 kişi), Mustafa Nevzat (1 kişi), Yapı Kredi (1 kişi), D&T Group (3 kişi), VDF (1 kişi), Kanal D (1 kişi), YD Yazılım (1kişi), BTC (1 kişi), Demirer Kablo (2 kişi), EVAM (1 kişi), İş GYO(1 kişi), Bireysel (2 kişi) katılımcılarımız oldu.

 

İstanbul’da kendi eğitim salonlarımız olan Turkuaz Toplantı Salonları'nda başlayan programımıza yoğun talep gösteren tüm katılımcılarımıza, İKG’ yi tercih etmelerinden dolayı teşekkür ederiz.