"Hayatımız Proje"

Erdemir

Erdemir

Erdemir Grubu’nun ana şirketi ve ülkemizin en değerli sanayi varlıklarından olan Erdemir, Türk sanayisinin ihtiyaç duyduğu ve ülkemizde üretimi yapılmayan yassı çeliği üretmek amacıyla 1960 yılında özel bir yasayla kuruldu. Uluslararası kalite standartlarında levha, sıcak ve soğuk haddelenmiş sac ile kalay, krom ve çinko kaplamalı sac üreten Erdemir; otomotiv, beyaz eşya, boru profil, haddecilik, genel imalat, elektrik-elektronik, makine, enerji, ısı gereçleri, gemi inşa, savunma, ambalaj gibi sektörlere temel girdi sağlamaya devam ediyor.


Erdemir 2014 yılında Türkiye’ye çelik sektörünün ilk Ar-Ge Merkezi’ni kazandırdı. Ülkemizin ilk ve en büyük entegre yassı çelik üreticisi olan Erdemir, gerçekleştirdiği büyük yatırımlar, modern teknolojisi, insan kaynağı ve bilgi birikimi ile Türk çelik sektörü için bir okul işlevi de görüyor. Kurumsal yapısı, sürdürülebilirlik yaklaşımı ve uygulamaları, sürekli iyileştirmeye, yenilikçiliğe, açık iletişime önem veren, sorumlu ve hesap verebilir yönetim anlayışı ve özgün kurumsal kültürü ile örnek bir kurumsal vatandaş portresi çiziyor.


Erdemir, alanında saygın ve prestijli kurum ve kuruluşlardan aldığı ödüllerle de sektörüne öncülük etmeyi sürdürüyor. Erdemir Grubu, İstanbul Maden ve Metal İhracatçı Birlikleri’nin (İMMİB) düzenlediği 2013 Yılı İhracatın Yıldızları Ödülleri’nde “yassı mamul” kategorisinde ikinci oldu.


Erdemir; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına ve ekonominin verimlilik temelli sürdürülebilir bir yapıya kavuşturulmasına yönelik olarak 2014 yılında ilk kez düzenlenen Verimlilik Proje Ödülleri’nde ise “Büyük Ölçekli İşletme Süreç İyileştirme” kategorisinde ikincilik ödülüne layık görüldü.


Erdemir, çalışanlarının proje yönetimi eğitimleri için İstanbul Kurumsal Gelişim'i tercih ediyor.


Haziran 2013

Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları

 

Tarih: 15 - 16 Haziran 2013

Eğitmen: Burcu AKTÜRK, PMP®, REP