"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Mayıs 2011


Türkiye’de ilk defa İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın 67. (12 Ocak – 21 Şubat 2009) ve 68. (19 Ocak – 28 Şubat 2009) tekrarları başladı.
 
Programlarımıza; Kuveyt Türk (2 kişi), Sabancı Holding, Data Teknik (4 kişi), Garanti Bankası, İntaya İnşaat, Digiturk, Tubitak – Uekae, Citibank, Oyak Emeklilik, Türk Ekonomi Bankası, BTS Yangın, Koç Sistem, Cava firmalarından ve bireysel (3 kişi) katılımcılarımız oldu. Tüm katılımcılarımıza, IKG’yi seçmelerinden dolayı teşekkür ederiz.