"Hayatımız Proje"

General Electric Healthcare

General Electric Healthcare

 

GE Healthcare hasta bakımında yeni bir dönemi şekillendiren dönüşümcü tıbbi teknolojiler ve hizmetler sunar.

 

Tıbbi görüntüleme ve bilgi teknolojileri, tıbbi tanı, hasta izleme sistemleri, ilaç keşfi, biyofarmasötik üretim teknolojileri, performans geliştirme ve performans çözümleri hizmetlerindeki geniş uzmanlığımız dünya genelinde daha çok kişiye daha düşük maliyetle daha iyi bakım sağlamaları için müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Bunlara ek olarak, sağlık hizmeti liderleriyle işbirliği yaparak sürdürülebilir sağlık sistemlerine geçişi başarılı bir şekilde uygulamak amacıyla küresel politika değişikliklerinin gerçekleşmesi için çalışmaktayız.

 

Geleceğe yönelik "healthymagination" vizyonumuzla, dünya genelinde sürekli olarak maliyetleri azaltmaya, erişimi artırmaya ve kaliteyi geliştirmeye odaklı yenilikler yapma yolculuğumuza tüm dünyayı davet ediyoruz.

 

Genel merkezi İngiltere'de bulunan GE Healthcare, bir General Electric Company (NYSE: GE) birimidir. GE Healthcare çalışanları, dünya çapında 100'den fazla ülkede sağlık profesyonellerine ve onların hastalarına hizmet vermek için bağlılıkla çalışmaktadır.

 

GE Healthcare, çalışanlarının proje yönetimi eğitimleri için İstanbul Kurumsal Gelişim'i tercih ediyor.


Ekim 2013

Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları

 

Tarih: 21 - 22 Ekim 2013

Eğitmen: Burcu AKTÜRK, PMP®, REP