"Hayatımız Proje"

Temsa Global

Temsa Global

 

TEMSA, kendi markası ile otobüs ve midibüs segmentinde üretim ve ihracat yapan Türkiye’nin önde gelen otomotiv şirketlerinden biridir. TEMSA Adana Üretim Tesisi, 4.000 adet otobüs ve midibüs, 7.500 adet hafif kamyon olmak üzere yılda tek vardiyada, toplam 11.500 adet araç üretim kapasitesine sahiptir.

 

Kendi mühendisliği ve oluşturduğu “know-how” ile TEMSA, ürünlerini, Türkiye’ye ilaveten dünyanın ileri gelen pazarlarına da sunmaktadır. Kalitesi ile ayırt edilen TEMSA’nın, marka bilinirliği Fransa ve Belçika’da yüzde 100, Almanya’da ise yüzde 95 oranındadır.

 

TEMSA; stratejisini, müşterilerin değişen ihtiyaçlarına karşılık verebilen doğru ürünleri geliştirmek, üretimde modüler yaklaşım uygulamak ve çok iyi tasarlanan ve en yüksek kalite seviyesinde otobüsler üretmek üzere belirlemiştir.TEMSA, ürünlerinin kalitesine, güvenilirliliğine ve uzun ömürlü olmasına çok önem vermektedir. Şirketin değer ve kaliteye olan tutkusu sebebiyle, TEMSA parçalarını dünyanın lider üreticilerden temin etmekte ve bu da müşterilerine daha az için çok daha fazla değer yaratan TEMSA’yı, otobüs alanında uzmanlaştırmaktadır.

 

TEMSA, çalışanlarının proje yönetimi eğitimi için İstanbul Kurumsal Gelişim'i tercih ediyor.


Aralık 2015


İleri Düzey Proje Yönetimi ve Uygulamaları

 

Tarih: 14 - 15 - 16 Aralık 2015 (I. Grup)
Tarih: 21 - 22 - 23 Aralık 2015 (II. Grup)

 

Eğitmen: Savaş ŞAKAR