"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Mayıs 2011

   
Türkiye’de ilk defa İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen ve bu güne kadar yaklaşık 1.000 kişinin tamamladığı, Proje Yönetimi Sertifika Programının 70 ve 71. tekrarlarını başarıyla tamamaladık. 

Avrupa ve Anadolu Yakasındaki eğitim salonlarımızda gerçekleştirilen 70 ve 71. programlara katılan firmalar; Otokar, Ak-Tops, Anadolu Bilişim Hizmetleri, Sekom, GFK Türkiye, İstaç A.Ş, Bravaoo, Astaldi, İnform, Ereteam, Boehringer – Ingelheim, Sabancı Üniversitesi, Unilever, Sandoz İlaç, Energaz Enerji ve Bireysel (7 kişi)