"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Mayıs 2011


Türkiye’de ilk defa İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın 79. (13 Ekim – 13 Aralık 2009) ve 80. (17 Ekim – 15 Kasım 2009) tekrarları başladı. 

Programımızda; Praktiker, Digiturk (2 Kişi), Yapı Kredi Bankası, Akenerji, Turkcell, Philips (2 Kişi), Oracle, Tepum Sigma, Legrand, ESC, ASAŞ, Başak Groupama, THY, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Accenture, Nagivator, Corus Metal ve Bireysel (3 Kişi) katılımcılarımız oldu. Tüm katılımcılarımıza, IKG’yi tercih etmelerinden dolayı teşekkür ederiz.