"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Mayıs 2011


Türkiye de ilk defa 2004 yılı içerisinde İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın, 84. (09 Ocak – 07 Şubat 2010) ve 85. (11 Ocak – 20 Şubat 2010) tekrarları başarıyla tamamlandı.

Avrupa ve Anadolu Yakasındaki eğitim salonlarımızda gerçekleştirilen 84. ve 85. programlara katılan firmalardan: Anadolu Bank (2 Kişi), Nortel Netaş (2 Kişi), Bilim İlaç, Astrazeneca (3 Kişi), Uniteam, ES Ltd., Yıldız Entegre Ağaç, Vodafone(4 kişi), Tuzla Gemi, Alcatel-Lucent, HP, Argela, Yankı Eğitim, Prefabrik A.Ş, TNT, Dome Partners ve Bireysel (2 Kişi) katılımcılarımız oldu. Tüm katılımcılarımıza, IKG’ yi tercih etmelerinden dolayı teşekkür ederiz