"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Mayıs 2011


Türkiye de ilk defa 2004 yılı içerisinde İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın, 86. (13 Şubat – 14Mart 2010) ve 87. (22 Şubat - 03 Nisan 2010) tekrarları başladı.

Avrupa ve Anadolu Yakasındaki eğitim salonlarımızda gerçekleştirilen ve yoğun ilgiyle karşılaştığımız programımıza; SFS Bilgi İşlem, Süperonline, Vodafone (2 Kişi), Moryapı İnşaat, Isection, Ford Otosan, Koç Sistem, ATÜ ( 5 Kişi), Kuveyt Türk (2 Kişi), Halkbank, Akkim Kimya (2 kişi), İntersource, Doğan Telekom, Turkcell (2 Kişi), Makine OBS, Divan, TEB ve Proje Yönetim A.Ş (2 Kişi) firmalarından katılımcılarımız oldu. Kayıtlarımızı günler öncesinden dolduran tüm katılımcılarımıza, IKG’ yi tercih etmelerinden dolayı teşekkür ederiz.