"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Mayıs 2011


 Türkiye de ilk defa 2004 yılı içerisinde İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın, 93. (24 Mayıs - 03 Temmuz 2010) ve 94. (05 Haziran – 03 Temmuz 2010) tekrarları başarıyla tamamlandı.

Avrupa ve Anadolu Yakasındaki eğitim salonlarımızda gerçekleştirilen 93. ve 94. programlara katılan firmalardan: Aygaz, Netaş, Akiş, Siemens, Eureko Sigorta (2), Gordion, Yiğitoğlu Kimya, NEC, Bireysel (3), Kalem Yazılım (2), Otokar (2), CSC, Vizyoneks, Tırsan Lojistik, Nexans, Sistem A.Ş, Bank Pozitif, OBASE, Türk Loydu ve Digiturk firmalarından katılımcılarımız oldu. Tüm katılımcılarımıza, IKG’ yi tercih etmelerinden dolayı teşekkür ederiz.