"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Mayıs 2011

 

Türkiye de ilk defa 2004 yılı içerisinde İstanbul Kurumsal Gelişimtarafından düzenlenen Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın, 95. (10 Temmuz – 08 Ağustos 2010) tekrarı da başarıyla tamamlandı.

Anadolu Yakasındaki eğitim salonumuzda gerçekleştirilen 95. programa katılan firmalardan: İTÜ, Aras Kargo, Eureko Sigorta (2) Duyar Vana, Huawei, Gürsoy Grup, Caretta Yazılım, Sanovel, OBSS ve Ülker firmalarından katılımcılarımız oldu. Tüm katılımcılarımıza, IKG’ yi tercih etmelerinden dolayı teşekkür ederiz.