"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Mart 2016

Türkiye'de ilk defa 2004 yılı içerisinde İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın, 192. ve 193. Tekrarı ( 19 Mart  - 17 Nisan 2016 / Hafta Sonu)  tekrarı  başladı.

 

Eğitimimizde; Çözümevi (2 kişi), Aktek Bilişim  (1 kişi), Şehir Üniveristesi (1 kişi),  Filli Boya (1 kişi), Tradesoft (1 kişi), Demirer Kablo (1 kişi), Borsa İstanbul(1 kişi),Defacto (1 kişi), (1 kişi), Bimsa (4 kişi), Eczacıbaşı (1 kişi), Türk Telekom (2 kişi), Güneş Sigorta (1 kişi), İH İstanbul (1 kişi), Petrol Ofisi (1 kişi)Bireysel (2 kişi) katılımcılarımız oldu.

 

Yoğun talep sebebiyle 2 grup olarak gerçekleştirdiğimiz; İstanbul’da kendi eğitim salonlarımız olan Turkuaz Toplantı Salonları'nda başlayan programımıza yoğun talep gösteren tüm katılımcılarımıza, İKG’ yi tercih etmelerinden dolayı teşekkür ederiz