"Hayatımız Proje"

Ulusoy Elektrik

Ulusoy Elektrik

36 kV seviyesinde modüler hücre üretimi yapan entegre üretim platformu olarak Türkiye’nin dinamik gücünü dünyaya ispatlayan ve sektör lideri olarak kendi alanına ışık tutan Ulusoy Elektrik A.Ş, endüstriyel hayatına 1985 yılında bir mühendislik şirketi olarak başlamıştır. Orta gerilim elektrik dağıtım şebekeleri ve endüstriyel tesisler için sunmuş olduğu ideal çözümler ile Türk elektromekanik endüstrisinin önde gelen oyuncularından olan Ulusoy Elektrik, Türkiye pazarındaki yapılanmasını tamamlamış ve dünyaya hizmet vermeye başlamıştır.

 

Bugün gelinen noktada ulusal ve uluslararası platformda göstermiş olduğu başarı, geniş ve kaliteli ürün gamı, sektörel inovasyonlar ve nitelikli hizmet anlayışı ile pek çok başarılı projeye imzasını atmış bulunmaktadır.

 

Ulusoy Elektrik, 50’den fazla ülkeye yapılan ihracat potansiyeli ile Türkiye’nin, dünya çapında orta gerilim elektrik dağıtım ekipmanları üretim lansmanını başarıyla gerçekleştirmektedir. 2013 yıl sonu itibariyle net satış gelirlerinin %57’sini ihracattan elde eden Ulusoy Elektrik, bu başarısıyla Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) açıkladığı “Türkiye’nin En Büyük İlk 1000 İhracatçı Firması” 2013 listesinde 205. sırada yerini almıştır.

 

Ulusoy Elektrik, çalışanlarının proje yönetimi eğitimleri için İstanbul Kurumsal Gelişim' i tercih ediyor.


Mayıs 2016


Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları

 

Tarih: 01 - 02 Nisan 2016

Danışman: Can İZGİ, PMP®, REP