"Hayatımız Proje"

Intertech

Intertech


Intertech, finans sektörünün ihtiyaç duyduğu Bilgi Teknolojileri hizmetlerini sunmak amacıyla 1987 yılında kurulmuştur. Bugün 700 kişiyi aşan kadrosuyla başta uzmanlaştığı finans sektörü olmak üzere pek çok sektör için çağdaş ve etkin çözümler üretmeye, benzersiz servis kalitesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.


Hızla değişen ve gelişen iş hayatının dinamiklerine yerinde ve zamanında uyum sağlayarak oluşturduğu vizyonuyla Intertech, her zaman yenilikçi ve değişen şartlara kolay uyum sağlayabilen çevik bir yapıya sahiptir. Kazandığı ulusal ve uluslararası ödüllerle, kurum içindeki eşsiz dayanışmasını ve hiçbir engel tanımayacağını tüm sektöre kanıtlamış olan Intertech, gücünü aile bireyleri gibi gördüğü uzman çalışanları ve deneyimli yönetici kadrosundan almaktadır.


Çeyrek asırdan uzun bir süredir müşterilerine, onların iş ihtiyaçlarını ve taleplerini doğru ve eksiksiz anlayıp katma değer yaratacak BT çözüm ve hizmetlerini, en yeni teknolojileri kullanarak ve rekabet avantajı sağlayarak, üstün hız, kalite ve düşük maliyet ile sunmayı kendisine ilke edinmiş olan Intertech, bir Sberbank kuruluşudur. Büyük bir gruba dahil olmanın verdiği güçle, daha yeni ve inovatif projelere imza atmaya hazırlanan Intertech’in asıl hedefi, uluslararası pazarda çözüm ve hizmet üreten BT firmaları arasında yükselen pozisyonunu korurken, benzerleri ve takipçileri arasında fark yaratmaya devam ederek zirvedeki yerini almaktır.


Interch, çalışanlarının proje yönetimi eğitimleri için İstanbul Kurumsal Gelişim'i tercih ediyor.


Haziran 2016

 

Proje Yönetimi Sertifika Programı

 

Tarih: 08 - 09 - 10 - 13 - 14 Haziran  2016