"Hayatımız Proje"

Icterra

Icterra

 

ICterra global bir BT hizmet ve danışmanlık firmasıdır.

24 yıldır, kapsamlı bilgi birikimi ve alan uzmanlığı ile farklı sektörlere yazılım AR-GE hizmetleri sağlıyor, yenilikçi ve müşteri odaklı ürünler geliştiriyor.

Dünyanın önde gelen BT firmaları ile kurduğu güçlü iş ortaklıkları sayesinde müşteri ihtiyaçlarına özel, yüksek katma değerli BT çözümleri ve kaliteli danışmanlık hizmetleri sunuyor.

Sağladığı hizmetlerle, firmaların iç paydaşlarının BT tecrübelerini iyileştirmenin yanı sıra, son kullanıcı memnuniyetini artıran çözümler geliştirerek firmaların müşteri odaklılığını destekliyor.

Müşterilerinin BT zorluklarını daha hızlı aşabilmeleri, kritik kararlara odaklanabilmeleri ve rekabet avantajlarını koruyabilmeleri için, sağladığımız yenilikçi, güvenilir ve maliyet etkin hizmetlerle BT yatırımlarının getirisini maksimize etmeye odaklanıyor.

Mühendisler, uzmanlar ve danışmanlardan oluşan tecrübeli ekibi ile, müşterilerinin özel ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçları gibi benimseyip, beklentilerini aşan hizmetler sunuyor, uzun soluklu, güvenilir partnerlikler kuruyor.


Icterra, çalışanlarının proje yönetimi eğitimleri için İstanbul Kurumsal Gelişim'i tercih ediyor.


Temmuz 2016

 


PMP® (Project Management Professional®) Sınavı Hazırlık Eğitim Programı

 

Tarih: 23 - 24 Temmuz 2016

Danışmanlar