"Hayatımız Proje"

Ernst & Young

Ernst & Young

 

EY, dünya genelinde toplam 212,000 çalışanımız ile bağımsız denetim, danışmanlık, kurumsal finansman ve vergi alanlarında hizmet veriyor. EY, alanında en iyi marka olmayı sürdürerek, müşterileri, çalışanları ve faaliyet gösterdiği çevreler için daha iyi bir çalışma hayatı oluşturmayı hedefliyor.

Küreselleşme dünyamızı şekillendirirken, EY olarak küreselleşen dünyada, müşterileri ve çalışanlarının sürekli değişen ihtiyaçlarına ayak uydurabilecek şekilde hareket ediyor. Müşterileri, işlerini dünyanın neresinde sürdürüyor olurlarsa olsunlar aynı kalitedeki hizmete ihtiyaç duyarken, çalışanları da global bir bakış açısı ve yapıya sahip bir organizasyonda kariyer yapmayı hedefliyor.

Global Yapısı

EY'nin global yapısı, 28 coğrafi bölge ve dört alan altında gruplanmıştır; Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Hindistan ve Afrika (EMEIA), Asya-Pasifik ve Japonya. Bu yapılanma EY'nin,  karaları hızlı almasına, stratejisini doğru bir şekilde uygulamasına, yerel ve global müşterilerine kaliteli hizmet sunmasına olanak sağlıyor.

 

EY, çalışanlarının proje yönetimi eğitimleri için İstanbul Kurumsal Gelişim'i tercih ediyor.


Ağustos 2016

 

Proje Yönetimi Metodolojisi ve Uygulamaları

 

Tarih: 12 - 13 Ağustos 2016

Danışmanlar