"Hayatımız Proje"

Ziraat Teknoloji

Ziraat Teknoloji

 

Türkiye'nin en büyük bilgi teknoloji şirketlerinden Ziraat Teknoloji, geliştirdiği bankacılık çözümleri ile "ilk"lere imza atmaktadır."
 

Ziraat Teknoloji A.Ş, Ziraat Bankası ve T. Halk Bankası'na bilgi teknolojileri hizmeti sunmak amacıyla 2001 yılında Fintek Finansal Teknoloji Hizmetleri A.Ş. unvanı ile kurulmuş olup, 18.04.2014 tarihinde unvanı Ziraat Teknoloji A.Ş olarak tescil ve ilan edilmiştir. Sermayesinin %100’ü Ziraat Bankası A.Ş.’ne aittir.
 

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesinde 600’e yakın çalışanı, sahip olduğu bilgi birikimi ve insan kaynağı gücü ile finans sektörüne hizmet sunmaktadır.
 

Ziraat Teknoloji A.Ş., çeşitli platformlarda uygulama-geliştirme, sistem işletim ve yönetimi, proje yönetimi ve danışmalık hizmetleri sunmaktadır.
 

Müşterilerine bilgi teknolojileri hizmet ve ürünleri sunmakla kalmayıp, aynı zamanda araştırma geliştirme ve ürün geliştirme hizmetleri ile bilgi teknolojilerini daha iyi kullanmalarına katkıda bulunarak, kurumların rekabet güçlerinin artmasına katkıda bulunmaktadır.
 

Ziraat Teknoloji, çalışanlarının proje yönetimi eğitimleri için "İstanbul Kurumsal Gelişim"i tercih ediyor.


Ağustos 2016

 

 


PMP® (Project Management Professional®) Sınavı Hazırlık Eğitim Programı

 

Tarih: 26 - 27 - 28 Ağustos 2016

Danışmanlar