"Hayatımız Proje"

İKG Açık Kursları

İKG Açık Kursları

İstanbul Kurumsal Gelişim (İKG) olarak bizler, 17 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen firmalarına Proje Yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Kurumumuz, vizyonunu proje yönetimi konulu eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde sürekli tercih edilen şirket olmak şeklinde belirlemiştir. Bu amacı gerçekleştirmek için proje yönetimi konularında uzmanlığımızı ve araştırmalarımızı her geçen gün daha da arttırmak ve elde ettiğimiz bilgi birikimini eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle paylaşıma açmak gayretindeyiz.


Eylül 2016

 

Türkiye'de ilk defa 2004 yılı içerisinde İstanbul Kurumsal Gelişim tarafından düzenlenen Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın, 198. Tekrarı ( 09 Ağustos  -  08 Eylül 2016 / Yaza Özel Yoğun Program)  tekrarı tamamlandı.

 

Eğitimimizde; Femsan ( 2 kişi), Arkas  (1 kişi), Denizbank (1 kişi),  Ziylan (1 kişi), Bilfen (1 kişi), Finans Yatırım (1 kişi), Çevrimiçi Ödeme (1 kişi), Yapı Kredi (1 kişi),  Eczacıbaşı (1 kişi), Onur Air (1 kişi), Gür Yapı (1 kişi), İbtech (1 kişi), Akfel (1 kişi), Bireysel (1 kişi) katılımcılarımız oldu.

 

İstanbul’da kendi eğitim salonlarımız olan Turkuaz Toplantı Salonları'nda gerçekleşen programımıza yoğun talep gösteren tüm katılımcılarımıza, İKG’ yi tercih etmelerinden dolayı teşekkür ederiz.