"Hayatımız Proje"

Ekin Teknoloji

Ekin Teknoloji

Kurulduğu 1998 yılından bugüne sürekli büyüyen Ekin Technology; 2000 yılında ekin Tasarım ve Üretim, 2002 yılında ise ekin Bilişim şirketlerinin açılmasıyla güçlü bir teknoloji firması haline gelmiştir. İstanbul merkez olmak üzere; Abu Dabi, Ankara, Bakü, Dubai, Stuttgart, New York ve Ottawa’da ofisleri bulunan ekin Technology kısa sürede hem yurt içinde, hem yurt dışında başarılı projelerin altına imza atarak hizmet sağladığı tüm bölgelerde müşterilerinin yerel çözüm ortağı olmuştur.

 

Bireylerin güvenliğine ve memnuniyetine önem veren ekin Technology; faaliyet gösterdiği akıllı trafik çözümleri, tam entegre şehir ve ev güvenliği alanlarında, güvenli ve konforlu bir yaşam sunmaktadır. Özellikle suç-terör olayları, stratejik yerlerde oluşabilecek olağanüstü durumlar ve trafik kontrolü üzerine çalışmalar yapan ekin Technology, bireyleri tüm hesaplanabilir risklerden korumak için yenilikçi ve sürekli gelişen çözümler üretmektedir.

 

2004 yılında Türkiye’de gerçekleşen Nato Zirvesi ve 2006 yılında Almanya’da gerçekleşen FIFA Dünya Kupası’nın kent güvenlik sistemlerini başarı ile projelendiren ekin Technology, global bir oyuncu olarak dünya pazarındaki yerini almıştır.

 

Teknoloji alanındaki başarısını Türkiye’de gerçekleştirdiği başarılı projelerle de kanıtlamış, 2005 yılında Türkiye’de MOBESE sistemini ilk kuran firma olmuştur.

 

Sektöründeki uzmanlığını yüzlerce başarılı proje ile taçlandıran ekin Technology; bünyesindeki güçlü ve donanımlı mühendislerden oluşan yazılım, tasarım ve satış ekibi ile dünya markası olma yolunda başarı ile ilerlemektedir.Ekin Teknoloji, çalışanlarının proje yönetimi eğitimleri için İstanbul Kurumsal Gelişim'i tercih ediyor.


Aralık 2016

 

Agile Proje Yönetimi Yaklaşımları ve Uygulamaları

 

Tarih: 09 - 10 - 11 Aralık 2016